Born Lucky ® Commode Jim Wit

Categorie
Babykamermeubels
Merk
Born Lucky
EAN

Born Lucky ® Commode Jim Wit

Born Lucky ® Commode Jim Wit - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€279,99

bij Bol.com Gratis verzending

Gemiddelde prijs

Gelijk aan het gemiddelde van de afgelopen 53 dagen (€279,99).

Kleur
Noah Clay & Oak, Beige
Wit, Jim Wit
Kleur

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 53 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Born Lucky ® Commode Jim Wit?

Born Lucky ® Commode Jim Wit kost nu €279,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:00). Dat is gelijk aan de gemiddelde prijs van de afgelopen 53 dagen (€279,99) en €7,49 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 53 dagen (€272,50 op 21 september). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €265 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€279,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 53 dagen
€272,50 21 september
Gemiddelde prijs in 53 dagen
€279,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 53 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
8 oktober 2026 Bol.com €272,50 €279,99
5 oktober 2026 Bol.com €286,99 €272,50
1 oktober 2026 Bol.com €272,50 €286,99
21 september 2026 Bol.com €294,99 €272,50
19 september 2026 Bol.com €279,89 €294,99
13 september 2026 Bol.com €291,90 €279,89
9 september 2026 Bol.com €294,99 €291,90

Prijsanalyse van Born Lucky ® Commode Jim Wit

Hoogste prijs in 53 dagen: €294,99 (30 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 3×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: vergelijk met je budget. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 53 dagen en kwam de afgelopen 30 dagen niet onder €272,50. Of de eerdere €272,50 van 21 september terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Born Lucky ® Commode Jim Wit zich ontwikkeld?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 4% zakken.

Is de adviesprijs realistisch?

Dit is zo'n geval waarin de adviesprijs van €294,99 klopt met de werkelijkheid: de prijs zat er de afgelopen 53 dagen ook echt in de buurt. Je betaalt nu €15 minder dan die adviesprijs.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Born Lucky Commode Jim Wit is een prachtige en eigentijdse commode die perfect past in elke babykamer. Met zijn stijlvolle en moderne uitstraling voegt hij een vleugje elegantie toe aan de ruimte.

Het ruime commodeblad is voorzien van een handige verschoonopzet, waardoor je voldoende ruimte hebt voor het comfortabel verschonen, verzorgen en aankleden van je kindje. De 3 ruime lades bieden volop opbergruimte voor alle babyspulletjes, terwijl de 3 opbergvakken extra plek bieden voor het opbergen van losse spulletjes. Om alles overzichtelijk te houden, kun je gebruik maken van commodemandjes om de spulletjes netjes te ordenen in de commode.

Met de Born Lucky Commode Jim Wit haal je niet alleen een functioneel meubelstuk in huis, maar ook een stijlvol element dat de babykamer compleet maakt. Geniet van de handige opbergruimte en het ruime commodeblad waarop je je kindje met gemak kunt verzorgen.

Afmetingen:

  • 90 x 120 x 52 cm (H x B x D)
  • Opzet 8x53x75 cm (H x B x D)

Eigenschappen:

  • Moderne commode
  • Inclusief verschoonopzet
  • Ruim commodeblad
  • 3 ruime lades
  • 3 extra opbergvakken

Specificaties

Productinformatie

EAN
8720289203368
Kleur
Wit, Jim Wit
Type commode
Commode
Verrijdbaar
Nee

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Verpakkingsinhoud
Commode met verschoonopzet

Technische specificaties

Product lengte
52 cm
Product breedte
120 cm
Product hoogte
90 cm
Materiaal
Spaanplaat

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Interchild B.V.

Overige kenmerken

Fabrieksgarantie termijn
1 jaar
Reparatie type
Carry-in, On-site repair
Stijl
Klassiek
Taal handleiding
Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie
Montage schade
Voorgemonteerd
Nee

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht