Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw vanaf €19,49

Categorie
Babykamer & slapen
Merk
Disney Frozen
EAN
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw
Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa - Blauw

Deze Disney Frozen LED-projectielamp met Anna en Elsa is ideaal voor een gezellige sfeerschepping op de kinderkamer. De lamp projecteert kleurrijke afbeeldingen van de Frozen-personages op het plafond, waardoor een magische uitstraling ontstaat.

De lamp is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een blauw design met opdruk van Elsa. De batterijen zijn niet inbegrepen.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€19,49
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
3 september 2026 Bol.com € 19,45 € 19,49
21 augustus 2026 Bol.com € 17,90 € 19,45
24 juli 2026 Bol.com € 16,95 € 17,90
28 juni 2026 Bol.com € 19,49 € 16,95

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 16,95 (op 28 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 17,90
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 19,49 (op 25 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa vanaf € 19,49 bij Bol.com. De doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 17,90, dus van een echte prijsdip is nu geen sprake.

Wanneer daalt de prijs van Disney Frozen Nachtlamp Projector Anna en Elsa?

De prijs kruipt omhoog: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 8% hoger dan de maand ervoor.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als je hem nu nodig hebt. Het laagste punt (€ 16,95 op 28 juni) ligt achter een prijsstijging en de afgelopen 30 dagen kwam de prijs niet onder € 19,45. Een alert op jouw prijs vangt een daling als die er toch komt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8435507824750
Kleur
Blauw
Personage
Disney Frozen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Max-Fashion Kft.

Overige kenmerken

Seizoenscollectie
4 seizoenen
Seizoensjaar
Never out of stock
Type babykameraccessoire
Nachtlampje
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
40 cm
Verpakking hoogte
30 cm
Verpakking lengte
20 cm
Verpakkingsgewicht
0.08 kg
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Sebra Bedbumper Kapok Blossom

Sebra Bedbumper Kapok Blossom - 60x120cm

Bij Bol.com

€ 137,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Osram Lunetta Raindrop Nachtlampje

Osram Lunetta Raindrop Nachtlampje - 15lm Warmwit 3000K

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 8,95
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Disney Frozen Dekbedovertrek Elsa en Anna 135x100cm

Disney Frozen Dekbedovertrek Elsa en Anna 135x100cm - Katoen

Bij Bol.com

€ 18,23
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht