Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks vanaf €13,68

Categorie
Babyspeelgoed
Merk
Geronimo Games
EAN
Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks
Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks
Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks
Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks

Deze legpuzzel van 1000 stukjes is bedoeld voor kinderen vanaf 3 jaar. Hij meet 96 cm in de lengte en 32 cm in de breedte en hoogte, dus je hebt een flink stuk ruimte nodig om hem uit te leggen. De puzzel heeft een thema met landschappen, steden en bouwwerken en toont een wereldreis met artistieke en natuurlijke motieven.

De puzzel is gemaakt van stevig karton, de zogenaamde Blue Board. Dit is een drie-laags karton dat beter tegen vouwen en trekken kan dan gewoon karton. De stukjes hebben een gladde afwerking die voelt als linnen, waardoor ze prettig in de hand liggen en minder snel scheuren. Bij de puzzel zit een voorbeeldafbeelding die je tijdens het leggen kunt gebruiken als hulpmiddel. Als de puzzel klaar is, kun je hem als decoratie ophangen.

De puzzel bevat geen batterijen of app-functionaliteit. Hij is 100% recyclebaar en dus milieuvriendelijk. Let op: de puzzel is groot en heeft kleine stukjes, dus hij is niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar vanwege de verstikkingsgevaar.

Prijsvergelijking

Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€13,68
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Galaxus € 15,54 € 13,68
19 september 2026 Galaxus € 14,46 € 15,54
11 september 2026 Bol.com € 21,33 € 21,34
9 september 2026 Bol.com € 21,36 € 21,33
8 september 2026 Bol.com € 21,38 € 21,36
6 september 2026 Bol.com € 21,32 € 21,38
3 september 2026 Bol.com € 21,33 € 21,32
1 september 2026 Bol.com € 21,18 € 21,33
31 augustus 2026 Bol.com € 21,09 € 21,18
30 augustus 2026 Bol.com € 21,13 € 21,09

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 13,68 (op 25 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 21,24
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 21,38 (op 6 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
12×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks vanaf € 13,68 bij Galaxus. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 21,38.

Wanneer daalt de prijs van Geronimo Games Around the World 3 Panorama Puzzel 1000 Stuks?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 16% zakken.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5902277326300
Aanbevolen minimum leeftijd
36 maand
Verpakkingsinhoud
1000 elementen puzle en een voorbeeld afbeelding

Afmetingen & Maten

Product lengte
96 cm
Product breedte
32 cm
Product hoogte
32 cm

Overige producteigenschappen

Materiaal
Karton
Aantal puzzel stukjes
1000

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

App vereist voor volledige functionaliteit
Nee
App werkt op besturingssyteem
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
INTERDRUK S.A.

Overige kenmerken

Aanbevolen maximum leeftijd
1 jaar
Aantal meegeleverde accu's/batterijen
0
CE markering
Niet van toepassing
Dier
Geen dier
Doelgroep
Kinderen
Personage van toepassing
Nee
Puzzelthema
Landschap, Steden en Bouwwerken
Speelmethode
Speelgoed
Type puzzel
Legpuzzel
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

LEGO DUPLO Disney Pixar Cars McQueen Bezoek aan Docs Garage 10456

LEGO DUPLO Disney Pixar Cars McQueen Bezoek aan Docs Garage 10456 - 35 Stukken - Multicolor

Beschikbaar bij 6 winkels

€ 22,99
Vergelijk 6 winkels
Prijsalert instellen
Tomy Peppa Pig Opa Pig Spetter & Schenk Boot

Tomy Peppa Pig Opa Pig Spetter & Schenk Boot - Multikleur

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 16,49
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Sebra Activity Toy Hide & Seek Boomstam

Sebra Activity Toy Hide & Seek Boomstam - Bruin/Beige/Groen

Bij Bol.com

€ 52,50
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Geronimo Games Interdruk Puzzel 1000 Stukken Rossetti

Geronimo Games Interdruk Puzzel 1000 Stukken Rossetti - Multi

Bij Galaxus

€ 16,12
Bekijk bij Galaxus
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht