Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk - Pink

Categorie
Kinderstoelen
Merk
Briljant Baby
EAN

Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk - Pink

Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk - Pink - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€19,99

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 47 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 47 dagen niet.

Kleur
Oker
Roze
Kleur
Oker Roze

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 47 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk - Pink?

Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk - Pink kost nu €19,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 08:00). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 47 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €18 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€19,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 47 dagen
€19,99 7 september
Gemiddelde prijs in 47 dagen
€19,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 47 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Prijsanalyse van Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk

Hoogste prijs in 47 dagen: €19,99 (7 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een sterk moment om te kopen. Goedkoper zagen we Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk de afgelopen 47 dagen niet. Hoelang deze prijs blijft gelden, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Briljant Baby Stoelverkleiner Jungle Dusk zich ontwikkeld?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond €19,99.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Een stoelverkleiner zorgt ervoor dat kinderen stevig, comfortabel en zacht in de kinderstoel zitten. Niet alleen staat het heel erg vrolijk en fleur je de kinderstoel helemaal op; ook is het zeer geschikt voor kinderen die nog net niet helemaal in de kinderstoel passen zonder te wiebelen.

Het kussentje is gemakkelijk in de kinderstoel te bevestigen en geeft het direct een leuke, persoonlijke uitstraling. Het is gemaakt van 100% katoen en kan goed gewassen worden. Ideaal vanwege kinderen die vaak alles zelf willen doen en veel zelf proberen te eten!

De stoelverkleiner van Briljant Baby komt in verschillende kleuren en prints.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8715874071408
Kleur
Roze
Bodem met antislip
Nee

Technische specificaties

Product lengte
25 cm
Product breedte
23 cm
Product hoogte
34 cm
Materiaal
Katoen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Geton International BV

Overige kenmerken

Geschikt voor type kinderstoel
Kinderstoel
Taal handleiding
Nederlands
Verpakking breedte
26.90 cm
Verpakking hoogte
9 cm
Verpakking lengte
28.70 cm
Verpakkingsgewicht
0.28 kg

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht