Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij vanaf €32,95

Categorie
Luiers
Merk
Muumi Baby
EAN
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks - Parfumvrij
Aantal artikelen in verpakking
No results found
36 stuk(s)
44 stuk(s)
46 stuk(s)
108 stuk(s)
126 stuk(s)
132 stuk(s)

Deze Muumi Baby Eco luiers in maat 4 (7-14 kg) zijn speciaal ontworpen voor baby’s met een gevoelige huid. Ze bevatten geen parfum, lotions of latex en zijn daarom hypoallergeen en dermatologisch getest. De zachte bovenlaag zorgt voor comfort, terwijl de absorberende kern vocht snel opneemt en vasthoudt. Zo blijven de billetjes langer droog en beschermd, zowel overdag als ’s nachts.

Ecologisch en veilig geproduceerd: De luiers zijn gemaakt van FSC-gecertificeerde houtpulp uit Scandinavische bossen, 100% chloorvrij gebleekt en dragen het Nordic Swan Ecolabel. De productie is CO₂-neutraal met hernieuwbare energie en het afval wordt gerecycled of benut als energiebron.

De verpakking bevat 42 luiers. Check altijd de exacte maat, gewichtsrange en inhoud in de producttitel.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€32,95
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
9 september 2026 Bol.com € 32,45 € 32,95
4 augustus 2026 Bol.com € 30,95 € 32,45
29 juni 2026 Bol.com € 31,45 € 30,95

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 30,95 (op 29 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 32,45
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 32,95 (op 9 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
1×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De laagste prijs van dit moment is € 32,95 bij Bol.com. Dat is aan de stevige kant: doorgaans kostte dit product de afgelopen 90 dagen zo'n € 32,45, en op 29 juni zelfs maar € 30,95.

Wanneer daalt de prijs van Muumi Baby Eco Luiers Maat 4 46 Stuks?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 32,72.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: laat je niet leiden door € 30,95 van 29 juni. Sindsdien is de prijs gestegen en de afgelopen 30 dagen zakte hij niet onder € 32,45. Bepaal wat jij wilt betalen en zet daar een alert op.

Specificaties

Productinformatie

EAN
6414100587356
Type luier
Babyluier
Min. aanbevolen gewicht kind
7 kg
Max. aanbevolen gewicht
14 kg
Luiermaatcode
4
Wasbaar
Nee

Verpakkingsinformatie

Aantal artikelen in verpakking
46 stuk(s)
Verpakking lengte
36.80 cm
Verpakking breedte
27.10 cm
Verpakking hoogte
11 cm
Verpakkingsgewicht
1.39 kg

Overige kenmerken

Maandbox
Nee
Ecologisch
Ja

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
IBD Trade
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Mensen bekeken ook

Pampers Premium Protection Maat 5 Luiers

Pampers Premium Protection Maat 5 Luiers - 152 Stuks

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 49,00
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Muumi Baby Eco Luiers Maat 5

Muumi Baby Eco Luiers Maat 5 - 44 Stuks - 10-16 kg

Bij Bol.com

€ 32,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Muumi Baby Eco Luierbroekjes Maat 7

Muumi Baby Eco Luierbroekjes Maat 7 - 170 Stuks

Bij Bol.com

€ 120,45
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Muumi Baby Eco Luierbroekjes Maat 4

Muumi Baby Eco Luierbroekjes Maat 4 - 7-11 kg - 200 Stuks

Bij Bol.com

€ 120,45
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht