Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2 - 2ml

Categorie
Lippen
Merk
Tom Ford
EAN

Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2 - 2ml

Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2 - 2ml - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€53,90

bij Galaxus Gratis verzending

Wachten kan lonen

€8,01 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€45,89).

Tom Ford Ultra Rich Lip Color 35 Bella is een glanzende lippenstift in stiftvorm met verzorgende ingrediënten zoals shea boter en vitamine C. De formule is rijk en verzorgt de lipp...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Deze prijs zagen we de afgelopen 30 dagen niet voorbijkomen, daarvoor wel. Even geduld dus: wij houden het voor je in de gaten.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2 - 2ml?

Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2 - 2ml kost nu €53,90 bij Galaxus, met gratis verzending (gecontroleerd op 24 oktober 2026 om 06:22). Dat is €8,01 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€45,89) en €13,62 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€40,28 op 24 augustus). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €45 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Galaxus

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Galaxus
Gratis verzending
€53,90
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€45,89
Laagste prijs in 90 dagen
€40,28 24 augustus
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€50,81 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 oktober 2026 Galaxus €48,90 €53,90
30 september 2026 Bol.com €48,89 €45,89
30 september 2026 Galaxus €51,90 €48,90
29 september 2026 Bol.com €49,23 €48,89
29 september 2026 Galaxus €54,90 €51,90
28 september 2026 Bol.com €51,54 €49,23
25 september 2026 Galaxus €57,90 €54,90
23 september 2026 Bol.com €49,97 €51,54
22 september 2026 Galaxus €58,90 €57,90
21 september 2026 Galaxus €61,90 €58,90

Prijsanalyse van Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2

Hoogste prijs in 90 dagen: €53,90 (23 oktober). Prijswijzigingen in 30 dagen: 5×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wachten kan lonen. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen, en in de afgelopen 30 dagen was hij op meerdere dagen goedkoper, met een minimum van €45,89. Een nieuwe daling is niet zeker.

Hoe heeft de prijs van Tom Ford Ultra Rich Lip Color Bella 2 zich ontwikkeld?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 4% lager dan de maand ervoor.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Tom Ford Ultra Rich Lip Color 35 Bella is een glanzende lippenstift in stiftvorm voor wie houdt van een rijke, verzorgende formule en een intens kleurresultaat. Deze lippenstift is geschikt voor dagelijks gebruik en biedt een gladde, langdurige dekking zonder dat je steeds hoeft bij te werken.

De formule bevat shea boter voor hydratatie en vitamine C en E om de lippen te verzorgen tijdens het dragen. Je hebt geen SPF-bescherming, dus het is niet bedoeld als dagcrème voor je lippen. De glanzende afwerking zorgt voor een natuurlijke, maar opvallende look die zowel casual als feestelijk toepasbaar is. Met een inhoud van 2 ml heb je een compact product dat makkelijk in je tas past.

Na opening is de lippenstift twaalf maanden houdbaar. Sluit de stift goed af na gebruik en bewaar hem op een droge, koele plek om de houdbaarheid te verlengen. Het product is gemaakt in Frankrijk en heeft een EAN-code voor gemakkelijke identificatie.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0888066084451
Substantie
Stift
Met SPF
Nee
Ingrediënten
Shea boter, Vitamine C, Vitamine E

Gebruikswijze en werking

Effect
Glanzend

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
2 ml

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
ESTEE LAUDER

Overige kenmerken

Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Land van oorsprong
Frankrijk
Type lippenstift
Lippenstift

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht