Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505 - 3.5g

Categorie
Wenkbrauwen
Merk
Bobbi Brown
EAN

Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505 - 3.5g

Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505 - 3.5g - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€36,99

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€3,19 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€33,80).

Ook verkrijgbaar bij

Luxe satijnen lippenstift met 10 uur hydratatie en neutrale tint. Verzorgende formule met bloemenextracten en was, die niet vervaagt of uitloopt. Full size in City Dawn (505).

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Deze prijs zagen we de afgelopen 30 dagen niet voorbijkomen, daarvoor wel. Even geduld dus: wij houden het voor je in de gaten.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505 - 3.5g?

De laagste prijs voor Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505 - 3.5g is nu €36,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:45). Dat is €3,19 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€33,80) en €4,59 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€32,40 op 11 augustus). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €33 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€36,99
Bekijk
Lyko
+ €5 verzending gratis vanaf €70
€37,90
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€33,80
Laagste prijs in 90 dagen
€32,40 11 augustus
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€34,80 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
20 oktober 2026 Lyko €45,50 €37,90
19 oktober 2026 Bol.com €34,60 €36,99
18 oktober 2026 Bol.com €34,80 €34,60
17 oktober 2026 Bol.com €33,80 €34,80
17 oktober 2026 Lyko €45 €45,50
16 oktober 2026 Bol.com €34,80 €33,80
15 oktober 2026 Bol.com €34,60 €34,80
14 oktober 2026 Bol.com €34,80 €34,60
13 oktober 2026 Lyko €37,90 €45
12 oktober 2026 Bol.com €34,60 €34,80

Prijsanalyse van Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505

Hoogste prijs in 90 dagen: €40,80 (6 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 21×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: heb je geen haast, stel dan een alert in. Dit product was in de afgelopen 30 dagen goedkoper, tot €33,80; of en wanneer dat bedrag terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Bobbi Brown Luxe Lipstick City Dawn 505 zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €34,83.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Bol.com betaal je €0,91 minder dan bij Lyko. De prijzen lopen van €36,99 tot €37,90.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Bobbi Brown Luxe Lipstick in de tint City Dawn (505) – full size is een luxe lippenstift met een rijke, satijnen afwerking. De formule is verzorgend en glijdt soepel over je lippen, terwijl hij een fluweelzachte textuur achterlaat.

De lippenstift biedt hydratatie tot wel 10 uur en bevat een mix van bloemenextracten en was. Hierdoor voedt hij je lippen zonder te vervagen of uit te lopen. De neutrale, uitgebalanceerde tint is ontworpen om bij elke huid- en lipkleur te passen.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0716170260549
Substantie
Stift
Langhoudend kleureffect
Ja
Dermatologisch getest
Ja
Met SPF
Nee
Ingrediënten
Polybutene , Hydrogenated Polyisobutene , Isodecyl Isononanoate , Dextrin Palmitate , Glyceryl Hydrogenated Rosinate , Oxycoccus Palustris (Cranberry) Seed Oil , Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil , Vaccinium Myrtillus Seed Oil , Euterpe Oleracea Fruit Oil , Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Gebruikswijze en werking

Effect
Mat

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
3.5 g

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Estee Lauder Companies
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
12M (maanden)
Land van oorsprong
Canada
Type lippenstift
Lippenstift
Veganistisch
Nee

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht