Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up - 14.7 ml vanaf €14,95

Categorie
Nagellak
Merk
Sally Hansen
EAN
Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up - 14.7 ml
Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up - 14.7 ml
Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up - 14.7 ml
Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up - 14.7 ml
Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up - 14.7 ml
Kleur
No results found
213 Killer Heels
260 So Much Fawn
370 Commander in Chic
410 Hat's Off to Hue
540 Frutti Petutie
547 Peach of Cake
550 All Fired Up
554 New Flame
Bruin
Freedom of Peach
Paars
Rood
Roze

De Sally Hansen Complete Salon Manicure nagellak in de kleur All Fired Up (artikelnummer 550) is een professionele nagellak die een glanzende, langdurige afwerking belooft. Deze lak hoort bij de Complete Salon Manicure-lijn en combineert een rijke, rode tint met een subtiele glans voor een opvallende look.

De formule is ontwikkeld voor een soepel aanbrengen en droogt snel zonder strepen. Volgens de fabrikant blijft de lak dagenlang mooi zitten zonder te bladderen of te vervagen. De fles bevat 13,3 ml vloeistof en is geschikt voor thuisgebruik.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€14,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 14,95 (op 27 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 14,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 14,95 (op 27 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Bol.com € 14,95 voor Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 14,95.

Wanneer daalt de prijs van Sally Hansen Complete Salon Manicure 550 All Fired Up?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 14,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: nu je slag slaan. Dit is de scherpste prijs in 90 dagen, precies het koopmoment waarvoor we normaal een alert afvuren.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0074170444605
Kleur
550 All Fired Up
Type nagellak
Nagellak
Kleurcode
550
Ingrediënten
MER, N-BUTYL ALCOHOL, TRIPHENYL PHOSPHATE, GLYCIDYL C8-11 ACIDATE/TRIMETHYLOL PROPANE/PHTHALIC ANHYDRIDE COPOLYMER AND BUTYL ACETATE, AQUA/WATER/EAU, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, POLYURETHANE-11, ETHYLENE/VA COPOLYMER, DIACETONE ALCOHOL, ETOCRYLENE, KAOLIN, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, CORALLINA OFFICINALIS EXTRACT, DIMETHYL ISOSORBIDE, TOCOPHERYL ACETATE, PHOSPHORIC ACID, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, DIMETHICONE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, POLYBUTYLENE GLYCOL/MDI COPOLYMER, POLYVINYL BUTYRAL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, MACROCYSTIS PYRIFERA (KELP) EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED CONCHIOLIN PROTEIN, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, TIN OXIDE, [MAY CONTAIN/PEUT CONTENIR/+/-:MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), ULTRAMARINES (CI 77007), ALUMINUM POWDER (CI 77000), D&C RED NO. 6 BARIUM LAKE (CI 15850), BISMUTH OXYCHLORIDE (CI 77163), D&C RED NO. 7 CALCIUM LAKE (CI 15850), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499) (CI 77491), D&C RED NO. 34 CALCIUM LAKE (CI 15880), FD&C YELLOW NO. 5 ALUMINUM LAKE (CI 19140), FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE (CI 77510), MANGANESE VIOLET (CI 77742), D&C BLACK NO. 2 (CI 77266), D&C VIOLET NO. 2 (CI 60725)]. CLEAR'D FOR TAKEOFF INGREDIENTS: ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIPHENYL PHOSPHATE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ETOCRYLENE, GLYCIDYL NEODECANOATE/ PHTHALIC ANHYDRIDE/TMP CROSSPOLYMER, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, AQUA/WATER/EAU, KAOLIN, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, D&C VIOLET NO. 2 (CI 60725)
Verpakkingsgewicht
0.09 kg

Gebruikswijze en werking

Effect
Glanzend

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
14.7 ml
Verpakking hoogte
27 mm
Verpakking lengte
85 mm
Verpakking breedte
32 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Coty France
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Houdbaarheid gesloten product
Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening
Houdbaarheid periode na opening
24M (maanden)
Land van oorsprong
Europa

Mensen bekeken ook

Orly Nagellak Rose-Colored Glasses 18ml

Orly Nagellak Rose-Colored Glasses 18ml - Lichtroze

Bij Bol.com

€ 17,90
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Sally Hansen Miracle Gel It Takes Two Gel nagellak 972 Green Flip With Blue

Sally Hansen Miracle Gel It Takes Two Gel nagellak 972 Green Flip With Blue

Bij Bol.com

€ 11,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht