Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml vanaf €223,39

Categorie
Damesparfum
Merk
Tiziana Terenzi
EAN
Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml

Arrakis Extrait de Parfum van Tiziana Terenzi is een zware, frisse geur die zowel door mannen als vrouwen gedragen kan worden. Het parfum valt op door zijn intense, volwassen karakter met een duidelijke focus op kruidige en houtachtige tonen. De geur begint fris met kruidige noten, osmasthus en saffraan, gevolgd door een rokerige en aardse middenlaag van tabak, guaiachout en patchouli. Aan de basis vind je tonkaboon, amber en muskus, die zorgen voor een diepe, blijvende indruk.

Met een inhoud van 100 ml is dit een concentreerde versie van een parfum, waardoor de geur langer aanhoudt op de huid. De fles bevat echter maar 50 ml dispenserbaar parfum omdat de rest van de inhoud deel uitmaakt van de vaste structuur van het parfum zelf. Dit type, extrait de parfum, is de meest geconcentreerde vorm van parfum en gaat veel langer mee dan een reguliere eau de parfum of eau de toilette.

De fles is compact maar zwaar door het verpakkingsgewicht van 0,74 kg. De afmetingen zijn 13,5 cm lang, 6,5 cm breed en 15,5 cm hoog, wat het een handzaam formaat maakt voor op een toilettafel. Het parfum is niet navulbaar en wordt geleverd in een beperkte oplage, wat de exclusiviteit verhoogt.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€223,39
Bekijk
Beauty Plaza
Gratis verzending
€253,50
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 september 2026 Bol.com € 221,89 € 223,39
17 september 2026 Bol.com € 223,39 € 221,89
15 september 2026 Bol.com € 222,69 € 223,39
2 september 2026 Bol.com € 221,99 € 222,69
30 augustus 2026 Bol.com € 217,49 € 221,99
27 augustus 2026 Bol.com € 217,59 € 217,49
25 augustus 2026 Bol.com € 217,79 € 217,59
22 augustus 2026 Bol.com € 217,99 € 217,79
21 augustus 2026 Bol.com € 217,59 € 217,99
19 augustus 2026 Bol.com € 217,49 € 217,59

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 217,09 (op 8 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 218,09
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 223,39 (op 15 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
6×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml vanaf € 223,39 bij Bol.com. De doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 218,09, dus van een echte prijsdip is nu geen sprake.

Wanneer daalt de prijs van Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 222,01.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij Beauty Plaza bespaar je vandaag € 30,11. Je hebt keuze uit 2 winkels, met prijzen van € 223,39 tot € 253,50.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is € 390, maar de afgelopen 90 dagen kon je Tiziana Terenzi Arrakis Extrait de Parfum 100ml altijd voor € 223,39 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: laat je niet leiden door € 217,09 van 8 augustus. Sindsdien is de prijs gestegen en de afgelopen 30 dagen zakte hij niet onder € 217,49. Bepaal wat jij wilt betalen en zet daar een alert op.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8016741872587
Geursoort
Fris
Verpakkingsgewicht
0.74 kg

Parfumadvies

Geslacht
Unisex

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Tiziana Terenzi

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Ingrediënten
Top notes: Spicy Notes, Osmasthus, Saffron Middle notes: Tobacco, Guaiac Wood, Patchouli Base notes: Tonka Bean, Amber, Musk
Inhoud
100 ml
Inhoud per dispenser
50 ml
Land van oorsprong
Italië
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Verpakking breedte
6.5 cm
Verpakking hoogte
15.5 cm
Verpakking lengte
13.5 cm

Mensen bekeken ook

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 38,33
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 84,07
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen
Chanel Coco Mademoiselle Eau de Parfum 200ml

Chanel Coco Mademoiselle Eau de Parfum 200ml

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 216,00
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Tiziana Terenzi Tabit Extrait de Parfum 100ml

Tiziana Terenzi Tabit Extrait de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 226,99
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht