Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml vanaf €40,59

Categorie
Damesparfum
Merk
Dolce & Gabbana
EAN
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml
Inhoud

Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50 ml is een frisse damesgeur met een focus op de roos als hoofdmotief. De geur combineert de zoetheid van Italiaanse mandarijn met subtiele rozenaccenten en een lichte kruidige ondertoon van rode bes.

Deze eau de toilette is bedoeld voor een jonge, levendige en sociale vrouw die haar persoonlijkheid uitstraalt. De geur is licht en toegankelijk, zonder overheersende zoetheid, en ademt een verfijnde charme uit.

Prijsvergelijking

Deloox Laagste
Gratis verzending
€40,59
Bekijk
Flaconi
Gratis verzending
€45,65
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€48,99
Bekijk
Beauty Plaza
Gratis verzending
€67,20
Bekijk
NiceBeauty
Gratis verzending
€72,00
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 september 2026 Bol.com € 48,02 € 47,99
22 september 2026 Bol.com € 47,96 € 48,02
19 september 2026 Bol.com € 47,84 € 47,96
16 september 2026 Bol.com € 47,89 € 47,84
14 september 2026 Bol.com € 50,99 € 47,89
10 september 2026 Bol.com € 38,01 € 50,99
9 september 2026 Bol.com € 50,99 € 38,01
30 augustus 2026 Bol.com € 45,68 € 50,99
28 augustus 2026 Bol.com € 38,99 € 45,68
25 augustus 2026 Bol.com € 46,99 € 38,99

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 38,01 (op 9 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 46,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 53,88 (op 8 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
10×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bij Deloox ligt Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml er nu voor € 40,59, zo'n 14% onder wat dit product de afgelopen 90 dagen doorgaans kostte. Het absolute laagste punt was € 38,01, op 9 september.

Wanneer daalt de prijs van Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml?

Let op: de afgelopen 30 dagen lag de prijs gemiddeld 10% boven het niveau van de maand daarvoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij NiceBeauty betaal je € 31,41 meer dan bij Deloox. In totaal bieden 5 winkels dit product aan, met prijzen van € 40,59 tot € 72.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is € 95, maar de afgelopen 90 dagen kon je Dolce & Gabbana Dolce Rose Eau de Toilette 50ml altijd voor € 53,88 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: een prima moment om te kopen, want je zit ruim onder de doorsnee prijs. Wil je het onderste uit de kan? Zet een prijsalert net onder de huidige prijs.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8057971186945, 3423222016227
Geursoort
Fruitig
Verpakkingsgewicht
0.26 kg

Parfumadvies

Geslacht
Vrouwen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
DOLCE & GABBANA BEAUTY S.R.L.
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Ingrediënten
_x000D_ALCOHOL_x000D_PARFUM (FRAGRANCE)_x000D_AQUA (WATER)_x000D_DIPROPYLENE GLYCOL_x000D_LINALOOL_x000D_BENZYL SALICYLATE_x000D_LIMONENE_x000D_CITRONELLOL_x000D_ALPHA-ISOMETHYL IONONE_x000D_BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE_x000D_ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE_x000D_BENZYL ALCOHOL_x000D_CITRAL_x000D_GERANIOL_x000D_COUMARIN_x000D_CITRIC ACID_x000D_BHT_x000D__x000D_
Inhoud
50 ml
Inhoud per dispenser
50 ml
Land van oorsprong
Europa
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Verpakking breedte
63 mm
Verpakking hoogte
61 mm
Verpakking lengte
119 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P210:Verwijderd houden van warmte / vonken / open vuur / hete oppervlakken. Niet roken
Voorzorgsmaatregelen
Zorg dat het product niet in aanraking komt met je ogen.
Waarschuwingen
Niet voor intern gebruik

Mensen bekeken ook

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 38,33
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 84,07
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen
Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 153,85
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Dolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette 25ml

Dolce & Gabbana Light Blue Eau de Toilette 25ml

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 31,95
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht