Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml vanaf €45,49

Categorie
Damesparfum
Merk
Dolce & Gabbana
EAN
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml
Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml

Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense is een vrouwelijk parfum met een rijke, verleidelijke geurmix. De basis bestaat uit zoete pruim, frisse roos en sensuele jasmijn, wat zorgt voor een elegante en uitnodigende sfeer. De geur is speciaal ontworpen voor Dolce & Gabbana door Violaine Collas en heeft een luxe uitstraling.

De flacon is geïnspireerd op de originele The One-lijn, maar met een opvallende gouden afwerking die de exclusiviteit benadrukt. Het parfum opent met zoete pruimen en bloemige rozen, gevolgd door een warme jasmijnbasis die de geur diepte geeft.

Prijsvergelijking

Deloox Laagste
Gratis verzending
€45,49
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€65,99
Bekijk
BEAUTYCOS.nl
+ €5,95 verzending
€84,25
Bekijk
Flaconi
Gratis verzending
€86,90
Bekijk
Parfumania
Gratis verzending
€92,50
Bekijk
LOOKFANTASTIC
Gratis verzending
€101,20
Bekijk
Lyko
Gratis verzending
€101,90
Bekijk
NiceBeauty
Gratis verzending
€101,90
Bekijk
Beauty Plaza
Gratis verzending
€108,00
Bekijk
ICI PARIS XL
Gratis verzending
€108,00
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
26 september 2026 NiceBeauty € 97,00 € 101,90
25 september 2026 LOOKFANTASTIC € 126,50 € 101,20
25 september 2026 Lyko € 97,00 € 101,90
22 september 2026 ICI PARIS XL € 101,25 € 108,00
22 september 2026 NiceBeauty € 101,00 € 97,00
20 september 2026 Bol.com € 59,79 € 65,99
19 september 2026 Bol.com € 65,99 € 59,79
19 september 2026 NiceBeauty € 89,20 € 101,00
16 september 2026 NiceBeauty € 86,90 € 89,20
15 september 2026 Lyko € 88,10 € 97,00

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 45,49 (op 24 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 62,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 65,99 (op 26 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
14×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml vanaf € 45,49 bij Deloox. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 65,99.

Wanneer daalt de prijs van Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 4% lager dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 10 winkels zit op dit moment € 62,51 verschil: Deloox is met € 45,49 het goedkoopst, ICI PARIS XL met € 108 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Officieel geldt een adviesprijs van € 140, maar in de praktijk betaalde niemand die de afgelopen 90 dagen: de laagste dagprijs kwam nooit boven € 65,99 uit. Reken kortingen dus vooral af tegen de echte marktprijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we Dolce & Gabbana The One Gold Eau de Parfum Intense 50ml de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3423222015787, 8057971188673
Geursoort
Fruitig
Verpakkingsgewicht
0.38 kg

Parfumadvies

Geslacht
Vrouwen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
DOLCE & GABBANA BEAUTY S.R.L.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum, Aqua, Benzyl salicylate, Limonene, Butyl methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl salicylate, Citronellol, Linalool, Benzyl alcohol, Benzyl cinnamate, Citric acid, Geraniol, Citral.
Inhoud
50 ml
Inhoud per dispenser
50 ml
Land van oorsprong
Europa
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Signaalwoord
Niet van toepassing
Verpakking breedte
79 mm
Verpakking hoogte
58 mm
Verpakking lengte
83 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P210:Verwijderd houden van warmte / vonken / open vuur / hete oppervlakken. Niet roken
Voorzorgsmaatregelen
n.v.t.
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Niet bij open vuur gebruiken - bevat alcohol.

Mensen bekeken ook

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 38,33
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Jean Paul Gaultier La Favorite Eau de Parfum 30ml

Jean Paul Gaultier La Favorite Eau de Parfum 30ml

Beschikbaar bij 9 winkels

€ 56,30
Vergelijk 9 winkels
Prijsalert instellen
Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 84,07
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen
Dolce & Gabbana Devotion Unisex Parfum 20ml

Dolce & Gabbana Devotion Unisex Parfum 20ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 54,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht