Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml vanaf €69,79

Categorie
Damesparfum
Merk
Estée Lauder
EAN
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml
Inhoud

Estée Lauder Modern Muse 100 ml Eau de Parfum is een bloemig parfum met een moderne twist, ontworpen voor de zelfverzekerde, creatieve vrouw. Het parfum combineert twee contrasterende geurakkoorden in één unieke ‘duale impressie’.

De eerste laag bestaat uit een fris jasmijnakkoord dat energie en vrouwelijkheid uitstraalt. Daarna komt een diepere, houtige laag met patchouli, vanille uit Madagaskar, naaldboomhout en muskus. Dit creëert een rijke, sensuele afdronk die lang blijft hangen.

De verpakking past bij de geur: een stevige, glazen fles in pastelroze en diep marineblauw, met afgeronde hoeken voor een luxe uitstraling.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€69,79 Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
27 augustus 2026 Bol.com € 69,89 € 69,79
21 augustus 2026 Bol.com € 69,99 € 69,89
12 augustus 2026 Bol.com € 72,49 € 69,99
11 augustus 2026 Bol.com € 69,99 € 72,49
10 augustus 2026 Bol.com € 65,49 € 69,99
9 augustus 2026 Bol.com € 63,03 € 65,49
8 augustus 2026 Bol.com € 65,49 € 63,03
2 augustus 2026 Bol.com € 72,49 € 65,49
28 juli 2026 Bol.com € 67,05 € 72,49
27 juli 2026 Bol.com € 72,49 € 67,05

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 60,58 (op 18 juni)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 69,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 72,49 (op 2 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bij Bol.com ligt Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml er nu voor € 69,79, zo'n 0% onder wat dit product de afgelopen 90 dagen doorgaans kostte. Het absolute laagste punt was € 60,58, op 18 juni.

Wanneer daalt de prijs van Estée Lauder Modern Muse Eau de Parfum 100ml?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 68,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu met een gerust hart, de prijs ligt onder het 90-dagengemiddelde. Jaag je op het laagste punt ooit, zet dan een alert op € 60,58.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0027131261629
Geursoort
Bloemig
Verpakkingsgewicht
0.41 kg

Parfumadvies

Geslacht
Vrouwen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Whitman Lbs Nv

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Ingrediënten
Alcohol denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Hydroxycitronellal, Benzyl salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Farnesol, Cinnamyl alcohol, Benzyl alcohol, Citral, Eugenol, Citronellol, Butyl methoxydibenzoylmethane, Tocopherol, Bht, Dilauryl thiodipropionate, Methyl benzoate, Red 4 (ci 14700), Ext. violet 2 (ci 60730), Yellow 5 (ci 19140)
Inhoud
100 ml
Inhoud per dispenser
100 ml
Land van oorsprong
Nederland
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Signaalwoord
Niet van toepassing
Verpakking breedte
77 mm
Verpakking hoogte
168 mm
Verpakking lengte
40 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P210:Verwijderd houden van warmte / vonken / open vuur / hete oppervlakken. Niet roken
Voorzorgsmaatregelen
n.v.t.
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Niet bij open vuur gebruiken - bevat alcohol.

Mensen bekeken ook

Chanel Chance Eau de Parfum 100ml

Chanel Chance Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 153,50
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 153,85
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Hermès Barénia Eau de Parfum Intense 30ml

Hermès Barénia Eau de Parfum Intense 30ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 63,27
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit Eau de Parfum 50ml

Estée Lauder Bronze Goddess Nuit Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 76,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht