Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml vanaf €37,04

Categorie
Damesparfum
Merk
Hugo Boss
EAN
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames - 30ml
Inhoud

Hugo Boss Alive 30 ml - Eau de Parfum (dames) is een frisse, levendige geur met een moderne uitstraling. De mix van bloemige en houtachtige noten maakt hem zowel elegant als energiek.

De geur is geschikt voor dagelijks gebruik en blijft lang goed zitten. De flacon heeft een strakke, verfijnde uitstraling die past bij zelfverzekerdheid en vitaliteit.

Geurnoten:
Topnoten: Madagascar vanille, pruim, kaneel, appel, zwarte bes
Hartnoten: Arabische jasmijn (Sambac), tijm
Basisnoten: Sandelhout, ceder, olijfboom

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€37,04
Bekijk
Flaconi
Gratis verzending
€37,84
Bekijk
Deloox
Gratis verzending
€40,49
Bekijk
Parfumania
+ €3,95 verzending gratis vanaf €60
€50,95
Bekijk
NiceBeauty
Gratis verzending
€62,83
Bekijk
Beauty Plaza
Gratis verzending
€67,20
Bekijk
ICI PARIS XL
Gratis verzending
€67,20
Bekijk
Lyko
Gratis verzending
€80,00
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 september 2026 Bol.com € 40,49 € 37,04
20 september 2026 Bol.com € 39,95 € 40,49
18 september 2026 Bol.com € 40,49 € 39,95
15 september 2026 Bol.com € 39,95 € 40,49
12 september 2026 Bol.com € 40,49 € 39,95
12 september 2026 Lyko € 67,20 € 80,00
9 september 2026 Lyko € 80,00 € 67,20
8 september 2026 Bol.com € 39,95 € 40,49
8 september 2026 ICI PARIS XL € 63,00 € 67,20
8 september 2026 Lyko € 67,20 € 80,00

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 35,16 (op 27 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 38,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 40,49 (op 2 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
12×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bij Bol.com ligt Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames er nu voor € 37,04, zo'n 5% onder wat dit product de afgelopen 90 dagen doorgaans kostte. Het absolute laagste punt was € 35,16, op 27 juli.

Wanneer daalt de prijs van Hugo Boss Alive Eau de Parfum Dames?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 39,51.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Lyko betaal je € 42,96 meer dan bij Bol.com. In totaal bieden 8 winkels dit product aan, met prijzen van € 37,04 tot € 80.

Is de adviesprijs realistisch?

Officieel geldt een adviesprijs van € 84, maar in de praktijk betaalde niemand die de afgelopen 90 dagen: de laagste dagprijs kwam nooit boven € 40,49 uit. Reken kortingen dus vooral af tegen de echte marktprijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een goede prijs, al was hij op 27 juli nog nét even scherper (€ 35,16). Kopen is prima; een prijsalert zetten kost niets en vangt de volgende dip.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3614229371628, 3616302811137
Geursoort
Bloemig
Verpakkingsgewicht
0.20 kg

Parfumadvies

Geslacht
Vrouwen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Coty
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Gevarenaanduiding (H-zinnen)
H225:Licht ontvlambare vloeistof en damp
Ingrediënten
Alcohol Denat, Fragrance, Water, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Geraniol, Citral, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Isoeugenol, Citronellol, Cinnamal, Benzyl Alcohol, BHT, Benzyl Benzoate, Red 4 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140), Ext. Violet 2 (CI 60730).
Inhoud
30 ml
Inhoud per dispenser
30 ml
Land van oorsprong
Duitsland
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Signaalwoord
Gevaar
Verpakking breedte
68 mm
Verpakking hoogte
36 mm
Verpakking lengte
121 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P102:Buiten het bereik van kinderen houden, P210:Verwijderd houden van warmte / vonken / open vuur / hete oppervlakken. Niet roken
Voorzorgsmaatregelen
Hugo Boss Eau de Parfum AliveAlive Intense is een krachtige, expressieve geur voor de vrouw die vol energie en zelfvertrouwen in het leven staat. De geur opent met een sprankelende, fruitige toets van rijpe framboos, die direct een levendige indruk maakt. Het hart onthult een sensueel en karaktervol akkoord van vetiver, dat kracht en elegantie uitstraalt. De warme, zoete basis van benzoë geeft de geur een langdurige, onweerstaanbare finish. Perfect voor avondmomenten, speciale gelegenheden of wanneer je je zelfverzekerd en intens wilt voelen. De flacon, diep rood met gouden accenten, weerspiegelt passie, energie en vrouwelijke kracht. * Topnoten: framboos – fruitig, sprankelend en energiek. * Hartnoten: vetiver – elegant, krachtig en karaktervol. * Basisnoten: benzoë – warm, sensueel en langdurig. * Karakter: intens, zelfverzekerd en vrouwelijk – voor de vrouw die voluit leeft.
Waarschuwingen
-

Mensen bekeken ook

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 38,33
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 84,07
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen
Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 153,85
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Hugo Boss Femme Eau de Parfum 75ml

Hugo Boss Femme Eau de Parfum 75ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 32,02
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht