Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml vanaf €19,29

Categorie
Damesparfum
Merk
Philipp Plein
EAN
Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml
Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml
Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml
Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml
Inhoud

Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum is een oriëntaals damesparfum in een 30 ml fles. Deze geur is bedoeld voor vrouwen die houden van een intense, warme en sensuele geur met zoete en kruidige tonen. Omdat het een eau de parfum is, is de geur sterker en gaat deze langer mee op de huid dan een eau de toilette.

De fles heeft een opvallend design met een moderne uitstraling en meet 147 mm hoog. Het formaat is compact en handig voor onderweg of in een kleine tas. Let wel op dat de verpakking niet hervulbaar is, dus je gebruikt de hele inhoud van 30 ml. De parfumbestanddelen bestaan grotendeels uit alcohol en parfumstoffen, waaronder eugenol, limoneen, linalool en citral. Dit zijn geurcomponenten die vaak in parfums voorkomen, maar het is verstandig om de volledige lijst te checken als je gevoelig bent voor bepaalde stoffen.

Bewaar de fles op een koele, donkere plek om de kwaliteit van de geur te behouden. Gebruik het parfum alleen uitwendig en vermijd contact met open wonden. De inhoud per spray is ongeveer 1 ml, wat betekent dat je met deze fles tientallen keren kunt sprayen.

Prijsvergelijking

Deloox Laagste
+ €3,95 verzending gratis vanaf €30
€19,29
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€25,26
Bekijk
Flaconi
Gratis verzending
€29,00
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Bol.com € 26,69 € 25,26
22 september 2026 Bol.com € 26,19 € 26,69
21 september 2026 Bol.com € 26,49 € 26,19
20 september 2026 Bol.com € 25,34 € 26,49
18 september 2026 Bol.com € 25,89 € 25,34
17 september 2026 Bol.com € 24,59 € 25,89
9 september 2026 Bol.com € 24,39 € 24,59
8 september 2026 Bol.com € 24,59 € 24,39
3 september 2026 Bol.com € 25,39 € 24,59
2 september 2026 Bol.com € 24,89 € 25,39

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 19,29 (op 24 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 27,49
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 32,09 (op 24 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
11×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Deloox € 19,29 voor Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 32,09.

Wanneer daalt de prijs van Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 17% lager dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 3 winkels zit op dit moment € 9,71 verschil: Deloox is met € 19,29 het goedkoopst, Flaconi met € 29 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is € 64, maar de afgelopen 90 dagen kon je Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml altijd voor € 32,09 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we Philipp Plein Plein Fatale Eau de Parfum 30ml de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
7640365140619
Geursoort
Oriëntaals
Verpakkingsgewicht
0.22 kg

Parfumadvies

Geslacht
Vrouwen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Philipp Plein

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Ingrediënten
Alcohol , parfum , aqua , eugenol , limonene , linalool , citral , geraniol , farnesol. Gelieve er rekening mee te houden dat ingrediëntenlijsten aan veranderingen onderhevig kunnen zijn. Voor de meest actuele en nauwkeurige informatie, en met name als u zich zorgen maakt over allergieën of gevoeligheden, adviseren wij u om altijd de ingrediëntenlijst op de productverpakking of de website van de producent te raadplegen.
Inhoud
30 ml
Inhoud per dispenser
1 ml
Land van oorsprong
Nederland
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Verpakking breedte
58 mm
Verpakking hoogte
55 mm
Verpakking lengte
147 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsmaatregelen
Houd parfum buiten direct zonlicht om de kwaliteit te behouden.
Waarschuwingen
Controleer altijd de ingrediënten om mogelijke allergieën te vermijden. Alleen voor uitwendig gebruik. Niet bij open vuur gebruiken - bevat alcohol.

Mensen bekeken ook

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 38,33
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 84,07
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen
Jean Paul Gaultier La Favorite Eau de Parfum 30ml

Jean Paul Gaultier La Favorite Eau de Parfum 30ml

Beschikbaar bij 9 winkels

€ 56,30
Vergelijk 9 winkels
Prijsalert instellen
Philipp Plein Fatale Eau de Parfum 50ml

Philipp Plein Fatale Eau de Parfum 50ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 20,89
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht