Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml vanaf €137,03

Categorie
Damesparfum
Merk
Tiziana Terenzi
EAN
Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml

De Tiziana Terenzi Anniversary Collection is een fris damesparfum op waterbasis met een unisex karakter, dat je een lichte en verfrissende geurervaring geeft. Deze parfum is ontwikkeld voor wie houdt van frisse, citrusachtige notities en een subtiele, elegante toon die zowel overdag als in de avond goed past.

Het parfum heeft een inhoud van 100 ml en is niet navulbaar, wat betekent dat je een nieuwe fles koopt als de inhoud op is. De verpakking weegt 0,80 kg en heeft afmetingen van 15,5 cm hoog, 6,5 mm breed en 13,5 mm diep. De fles is niet hervulbaar en bevat geen vervangbare dispenser. De ingrediëntenlijst bevat onder andere Alcohol Denat., Parfum en verschillende natuurlijke en synthetische geurstoffen zoals Geraniol, Limonene en Citronellol, die de frisse, citrusachtige en licht bloemige nuances van de parfum samenstellen.

De parfum is geschikt voor dagelijks gebruik en biedt een aangename geurervaring zonder dat je je zorgen hoeft te maken over schadelijke stoffen zoals Benzophenone-3 (BP-3) of Octocrylene, die hier niet in zitten. De geur is licht genoeg voor warme dagen, maar heeft voldoende diepte om ook in koelere periodes te genieten.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€137,03
Bekijk
Beauty Plaza
Gratis verzending
€247,00
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 september 2026 Bol.com € 129,09 € 130,69
20 september 2026 Bol.com € 129,29 € 129,09
17 september 2026 Bol.com € 130,89 € 129,29
16 september 2026 Bol.com € 131,09 € 130,89
15 september 2026 Bol.com € 130,39 € 131,09
12 september 2026 Bol.com € 130,69 € 130,39
5 september 2026 Bol.com € 131,19 € 130,69
3 september 2026 Bol.com € 131,39 € 131,19
2 september 2026 Bol.com € 136,86 € 131,39
1 september 2026 Bol.com € 136,41 € 136,86

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 116,74 (op 26 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 137,59
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 137,79 (op 1 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
13×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml vanaf € 137,03 bij Bol.com. Dat zit 0% onder de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen; alleen op 26 augustus lag de prijs met € 116,74 nog een fractie lager.

Wanneer daalt de prijs van Tiziana Terenzi Anniversary Collection Parfum 100ml?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 4% zakken.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Beauty Plaza betaal je € 109,97 meer dan bij Bol.com. In totaal bieden 2 winkels dit product aan, met prijzen van € 137,03 tot € 247.

Is de adviesprijs realistisch?

Zie je ergens een flinke korting op de adviesprijs van € 380? Weet dan dat je dit product de afgelopen 90 dagen sowieso nooit meer dan € 137,79 kwijt was. De echte besparing zit in de vergelijking met de doorsnee prijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: een prima moment om te kopen, want je zit ruim onder de doorsnee prijs. Wil je het onderste uit de kan? Zet een prijsalert net onder de huidige prijs.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8016741572555
Geursoort
Fris
Verpakkingsgewicht
0.80 kg

Parfumadvies

Geslacht
Unisex

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
CERERIA TERENZI

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Gevarenaanduiding (H-zinnen)
Niet van toepassing
Ingrediënten
Alcohol Denat., Parfum, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Farnesol, Citral, Eugenol, Benzyl Alcohol.
Inhoud
100 ml
Inhoud per dispenser
100 ml
Land van oorsprong
Europa
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Percentage Benzophenone-3 (BP-3)
0 %
Percentage Octocrylene
0 %
Verpakking breedte
6.5 mm
Verpakking hoogte
15.5 cm
Verpakking lengte
13.5 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
Niet van toepassing

Mensen bekeken ook

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Gucci Bamboo Eau de Toilette 30ml

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 38,33
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Dior Miss Dior Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 153,85
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Juliette Has a Gun Powder Love 100ml

Juliette Has a Gun Powder Love 100ml

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 139,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Extrait de Parfum 100ml

Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Extrait de Parfum 100ml

Bij Bol.com

€ 100,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht