Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml vanaf €54,49

Categorie
Herenparfum
Merk
Dolce & Gabbana
EAN
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml
Inhoud

Dolce & Gabbana - The One for Men - Eau de Parfum, 50 ml
Deze frisse geur combineert topnoten van grapefruit, koriander en basilicum met een hart van kruidige kardemom en gember. De geur bouwt zich op naar een rijke basis van tabak, amber en cederhout. Het resultaat is een elegant, langdurig en mannelijk parfum met een stijlvolle uitstraling.

De fles heeft een donkere uitstraling met een glanzende zwarte metalen dop, passend bij de geconcentreerde en stijlvolle toon van het parfum.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€54,49
Bekijk
Deloox
Gratis verzending
€54,59
Bekijk
BEAUTYCOS.nl
+ €5,95 verzending gratis vanaf €69
€62,25
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
24 september 2026 Bol.com € 54,59 € 54,49
23 september 2026 Bol.com € 62,79 € 54,59
22 september 2026 Bol.com € 62,89 € 62,79
19 september 2026 Bol.com € 65,99 € 62,89
18 september 2026 Bol.com € 62,59 € 65,99
17 september 2026 Bol.com € 61,96 € 62,59
16 september 2026 Bol.com € 62,89 € 61,96
15 september 2026 Bol.com € 61,96 € 62,89
14 september 2026 Bol.com € 61,79 € 61,96
13 september 2026 Bol.com € 61,75 € 61,79

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 36,48 (op 17 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 53
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 62,25 (op 15 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
15×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bol.com is met € 54,49 momenteel het goedkoopst, maar spannend is de prijs niet: de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 53.

Wanneer daalt de prijs van Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum 50ml?

Let op: de afgelopen 30 dagen lag de prijs gemiddeld 23% boven het niveau van de maand daarvoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij BEAUTYCOS.nl bespaar je vandaag € 7,76. Je hebt keuze uit 3 winkels, met prijzen van € 54,49 tot € 62,25.

Is de adviesprijs realistisch?

Ja, deze klopt: de adviesprijs van € 59,59 is geen papieren korting, want eerder in de afgelopen 90 dagen lag de prijs daar ook daadwerkelijk tegenaan. Het voordeel dat je nu pakt, is dus echt.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: even geduld. De prijs ligt boven de doorsnee van 90 dagen, dus grote kans dat er een beter moment komt. Zet een prijsalert en wij geven je een seintje zodra hij zakt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3423473021384, 8057971180561
Geursoort
Houtachtig
Verpakkingsgewicht
0.33 kg

Parfumadvies

Geslacht
Mannen

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Dolce & Gabbana

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Ingrediënten
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, FARNESOL, GERANIOL, CITRAL, CITRONELLOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 15985 (YELLOW 6), CI 14700 (RED 4), BHT
Inhoud
50 ml
Inhoud per dispenser
50 ml
Land van oorsprong
Frankrijk
Limited Edition
Nee
Navulbaar
Nee
Navulling
Nee
Signaalwoord
Niet van toepassing
Verpakking breedte
64 mm
Verpakking hoogte
43 mm
Verpakking lengte
108 mm
Verpakkingstype
Niet hervulbaar
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)
P210:Verwijderd houden van warmte / vonken / open vuur / hete oppervlakken. Niet roken
Voorzorgsmaatregelen
n.v.t.
Waarschuwingen
Alleen voor uitwendig gebruik. Niet bij open vuur gebruiken - bevat alcohol.

Mensen bekeken ook

Jean Paul Gaultier Le Male Herenparfum 125ml

Jean Paul Gaultier Le Male Herenparfum 125ml

Beschikbaar bij 14 winkels

€ 59,77
Vergelijk 14 winkels
Prijsalert instellen
Paco Rabanne 1 Million Herenparfum 200ml

Paco Rabanne 1 Million Herenparfum 200ml

Beschikbaar bij 10 winkels

€ 89,99
Vergelijk 10 winkels
Prijsalert instellen
Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 100ml

Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 64,23
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Dior Sauvage Elixir Eau de Parfum 100ml

Dior Sauvage Elixir Eau de Parfum 100ml

Beschikbaar bij 8 winkels

€ 195,59
Vergelijk 8 winkels
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht