Thermal Grizzly Hydronaut TG-H-100-R Heat Compound 26ml - Zilver vanaf €46,63

Categorie
Koeling
Merk
Thermal Grizzly
EAN
Thermal Grizzly Hydronaut TG-H-100-R Heat Compound 26ml - Zilver
Thermal Grizzly Hydronaut TG-H-100-R Heat Compound 26ml - Zilver

De Thermal Grizzly Hydronaut is een koelpasta die je gebruikt om de warmteoverdracht tussen je processor (CPU) of videokaart (GPU) en de koeler te verbeteren. Deze pasta zorgt ervoor dat de warmte van je chip efficiënt wordt afgevoerd, waardoor je systeem koeler blijft lopen en beter presteert, vooral bij intensief gebruik zoals gaming of video-editing.

De Hydronaut heeft een thermische geleidbaarheid van 11,8 W/m·K, wat betekent dat hij de warmte goed afvoert. De pasta is verpakt in een tube van 26 ml en weegt 26 gram. Het product is CE-gecertificeerd en voldoet aan de Europese veiligheidseisen. De zilverkleurige pasta is makkelijk aan te brengen en blijft lang goed zitten zonder uit te drogen of te verharden.

Omdat koelpasta na verloop van tijd minder effectief wordt, is het verstandig om deze periodiek te vervangen. De Hydronaut is geschikt voor zowel beginners als gevorderde gebruikers die hun processor of videokaart optimaal willen koelen.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€46,63
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Bol.com € 45,70 € 46,63
23 september 2026 Bol.com € 46,93 € 45,70
22 september 2026 Bol.com € 42,81 € 46,93
20 september 2026 Bol.com € 46,89 € 42,81
18 september 2026 Bol.com € 46,93 € 46,89
17 september 2026 Bol.com € 42,81 € 46,93
16 september 2026 Bol.com € 48,99 € 42,81
15 september 2026 Bol.com € 46,93 € 48,99
14 september 2026 Bol.com € 44,88 € 46,93
13 september 2026 Bol.com € 46,89 € 44,88

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Thermal Grizzly Hydronaut TG-H-100-R Heat Compound 26ml?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 41,91 (op 6 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 47,07
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 52,79 (op 7 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
18×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Thermal Grizzly Hydronaut TG-H-100-R Heat Compound 26ml vanaf € 46,63 bij Bol.com. Dat zit 1% onder de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen; alleen op 6 september lag de prijs met € 41,91 nog een fractie lager.

Wanneer daalt de prijs van Thermal Grizzly Hydronaut TG-H-100-R Heat Compound 26ml?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 9% lager dan de maand ervoor.

Is de adviesprijs realistisch?

Ja, deze klopt: de adviesprijs van € 49,70 is geen papieren korting, want eerder in de afgelopen 90 dagen lag de prijs daar ook daadwerkelijk tegenaan. Het voordeel dat je nu pakt, is dus echt.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu met een gerust hart, de prijs ligt onder het 90-dagengemiddelde. Jaag je op het laagste punt ooit, zet dan een alert op € 41,91.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0753677507555

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
Inhoud
26 ml
Kleur
Zilver
MPN (Manufacturer Part Number)
TG-H-100-R
Model
Hydronaut
Product bevat chemische stoffen of mengsel
Nee
Product gewicht
0.026 kg
Type computerkoeler accessoire
Koelpasta
eWaste
Ja

Mensen bekeken ook

Thermaltake TS120 EX RGB Ventilator Koeler 3x120mm Wit

Thermaltake TS120 EX RGB Ventilator Koeler 3x120mm Wit

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 96,93
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Arctic P14 PWM PST CO Ventilator 14cm

Arctic P14 PWM PST CO Ventilator 14cm - Zwart

Beschikbaar bij 5 winkels

€ 5,99
Vergelijk 5 winkels
Prijsalert instellen
Thermal Grizzly Kryonaut koelpasta

Thermal Grizzly Kryonaut koelpasta - 37 gr

Bij Megekko

€ 50,50
Bekijk bij Megekko
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht