TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs

Categorie
Netwerkswitches
Merk
TP-Link
EAN
Vergelijken

TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs

TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs - afbeelding 1 van 6 TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs - afbeelding 2 van 6 TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs - afbeelding 3 van 6 TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs - afbeelding 4 van 6 TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs - afbeelding 5 van 6 TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€55,66

bij Senetic + €9,26 verzending · totaal €64,92

Goede prijs

€0,69 onder het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€56,35).

Ook verkrijgbaar bij

Unmanaged Gigabit switch met 6 poorten en Power over Ethernet (PoE). Geschikt voor apparaten zoals IP-camera’s en accesspoints. Ondersteunt QoS via IEEE 802.1p en is rackmonteerbaa...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Ambitieus, maar niet onmogelijk: deze prijs kwam de afgelopen 90 dagen af en toe voor.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs?

De laagste prijs voor TP-Link TL-SG1006PP Switch - 6 PoE-poorten 64W Grijs is nu €55,66 bij Senetic, plus €9,26 verzendkosten (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 18:00). Dat is €0,69 minder dan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€56,35) en €5,92 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€49,74 op 30 september). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €50 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Senetic Laagste
+ €9,26 verzending
€55,66
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€79,45
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€49,74 30 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€56,35 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
20 oktober 2026 Senetic €56,34 €55,06
19 oktober 2026 Senetic €56,45 €56,34
18 oktober 2026 Senetic €56,27 €56,45
15 oktober 2026 Galaxus €68,85 €79,45
15 oktober 2026 Senetic €68,16 €56,27
14 oktober 2026 Galaxus €64,70 €68,85
14 oktober 2026 Senetic €68,01 €68,16
13 oktober 2026 Senetic €68,04 €68,01
12 oktober 2026 Bol.com €80,50 €75,35
12 oktober 2026 Senetic €68,20 €68,04

Prijsanalyse van TP-Link TL-SG1006PP Switch

Hoogste prijs in 90 dagen: €68,16 (14 oktober). Prijswijzigingen in 30 dagen: 21×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een goede prijs. Hij ligt onder de gemiddelde prijs van 90 dagen, maar boven het laagste punt van €49,74 op 30 september. Wil je daarop wachten, stel dan een alert in; of die prijs terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van TP-Link TL-SG1006PP Switch zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €55,25.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Senetic betaal je €23,79 minder dan bij Galaxus. De prijzen lopen van €55,66 tot €79,45.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

TP-Link TL-SG1006PP is een unmanaged switch met 6x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) poorten. De switch ondersteunt Power over Ethernet (PoE) volgens de standaarden IEEE 802.3af, IEEE 802.3at en IEEE 802.3bt, zodat je apparaten zoals IP-camera’s, draadloze accesspoints of VoIP-telefoons direct met stroom kunt voeden via de netwerkkabel.

De switch heeft een MAC-adrestabel van 4000 entries en een switchingcapaciteit van 12 Gbit/s, wat zorgt voor vlotte datadoorgifte zonder verstoringen. Daarnaast wordt IEEE 802.1p ondersteund voor Quality of Service (QoS), zodat je prioriteit kunt geven aan bepaalde netwerkverkeer. De meegeleverde 53,5V DC voeding maakt rackmontage mogelijk voor een ordelijke en professionele installatie.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4895252500325

Algemene kenmerken

Type netwerk schakelaar
Netwerkswitch
Managed switch
Nee
19 inch rackmount
Ja

Bedraad netwerk

Aantal ethernet poorten
6
Aantal SFP/GBIC-poorten
0
Bedrade snelheid
Gigabit (Tot 1 Gbps)
Totale switchingcapaciteit
12 Gbps
10 GB ondersteuning
Nee

Power over Ethernet

PoE ondersteuning
Ja
PoE standaard
PoE, PoE+, PoE++
Aantal PoE-poorten
4
Max. PoE-vermogen
64 W

Switching functies

IGMP Snooping
Ja
Layer
Layer 2
Link aggregatie
Nee
Ondersteuning Jumbo Frames
Nee
Port Mirroring
Nee
QoS
Ja
VLAN ondersteuning
Nee

Fysieke kenmerken

Ingebouwde ventilator
Nee
Product breedte
158 cm
Product lengte
101 cm
Product hoogte
2.50 cm
Kleur
Grijs
Verpakkingsinhoud
TP-Link TL-SG1006PP switch

Merk en model

Merk
TP-Link
MPN (Manufacturer Part Number)
TL-SG1006PP

Mogelijke vereisten instellen en gebruik

Delen van gebruikersgegevens vereist
Nee
Betaalde diensten vereist
Nee

Introductie en ondersteuning

Ondersteuning met updates
Minimaal 24 maanden na introductiedatum

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
TP-Link Systems Inc.

Overige kenmerken

CE markering
Zichtbaar
Taal handleiding
Nederlands
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
12.60 cm
Verpakking hoogte
12.60 cm
Verpakking lengte
19.80 cm
Verpakkingsgewicht
888 g

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht