Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs

Categorie
Tablet Hoesjes
Merk
Dux Ducis
EAN

Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs

Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs - afbeelding 1 van 6 Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs - afbeelding 2 van 6 Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs - afbeelding 3 van 6 Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs - afbeelding 4 van 6 Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs - afbeelding 5 van 6 Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€28,95

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Kleur Grijs
Geschikt voor tabletmodel
Apple iPad Pro 11 (2018), Apple iPad Pro 11 (2020), Apple iPad Pro 11 (2021)
Universeel
Geschikt voor tabletmodel
Apple iPad Pro 11 (2018), Apple iPad Pro 11 (2020), Apple iPad Pro 11 (2021) Universeel

Volledig beschermende tablethoes voor de Apple iPad Pro 11 die je scherm en behuizing beschermt tegen krassen en schokken. Inclusief afneembare microfiber standaard, energiebespare...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs?

Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes - Magneet Sluiting Grijs kost nu €28,95 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:33). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €27 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€28,95
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€28,95 25 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€28,95 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes

Hoogste prijs in 90 dagen: €28,95 (25 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs in je budget past. €28,95 is de laagste prijs die we de afgelopen 90 dagen voor Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes zagen. Een verdere daling is mogelijk, maar niet te voorspellen.

Hoe heeft de prijs van Dux Ducis iPad Pro 11 Hoes zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €28,95.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Deze tablethoes van Dux Ducis is speciaal gemaakt voor de Apple iPad Pro 11 (2018, 2020 en 2021). Hij beschermt je tablet volledig aan alle kanten tegen krassen, val- en stootschade. Het hoesje bestaat uit een harde transparante achterkant van plastic en een schokbestendige rand van TPU, een zacht kunststof dat schokken opvangt.

Een microfiber binnenkant beschermt het scherm als je de flip sluit, zodat je display vrij blijft van krassen. Deze microfiber standaard is afneembaar en kun je in meerdere standen zetten. Zo kun je je tablet op een comfortabele hoek zetten om te typen of video’s te kijken, of hem als standaard gebruiken zonder de flip. Daarnaast heeft de hoes een energiebesparende functie: als je de flip sluit, gaat je tablet automatisch in slaapstand en bespaart zo batterij.

De hoes is grijs en heeft een magneetsluiting die direct reageert als je hem opent of sluit. In de hoes zit ook een houder voor je styluspunt, zodat je pen altijd bij de hand is. De hoes beschermt je tablet tot een valhoogte van ongeveer 1 meter.

Specificaties

Productinformatie

EAN
6934913036747
Merk
Dux Ducis
Verpakkingsinhoud
1x Dux Ducis tablet hoes

Geschikt voor

Geschikt voor merk
Apple
Geschikt voor schermgrootte
11
Maximale schermformaat
11 Inch

Kenmerken

Type hoesje
Smart Cover
Bescherming van zijde
Volledig toestel
Materiaal
TPU, Kunstleer
Kleur
Grijs
Hoes opdruk
Effen kleur

Eigenschappen

Regelbare standen
Ja
Inclusief auto-wake functie
Ja

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Case2go BV

Overige kenmerken

Geschikt voor tabletmodel
Apple iPad Pro 11 (2018), Apple iPad Pro 11 (2020), Apple iPad Pro 11 (2021)
Mate van valbescherming
Bescherming tot 1 meter hoogte
Ontwerp
Effen kleur
Ruimte voor toetsenbord
Nee
Speciaal voor kinderen
Nee
Variant
Pro

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht