Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg

Categorie
Hondenvoer & snacks
Merk
Happy Dog
EAN

Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg

Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€30,05

bij Bol.com Gratis verzending

Duurder dan gemiddeld

€0,69 boven het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€29,36).

Droogvoer voor kleine senior honden (8+ jaar). Ondersteunt spijsvertering, gewrichten en spierbehoud. 4 kg verpakking.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Deze prijs zagen we de afgelopen 30 dagen niet voorbijkomen, daarvoor wel. Even geduld dus: wij houden het voor je in de gaten.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg?

Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg kost nu €30,05 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 10:55). Dat is €0,69 meer dan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€29,36) en €2,48 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€27,57 op 29 augustus). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €28 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€30,05
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€29,39
Laagste prijs in 90 dagen
€27,57 29 augustus
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€29,36 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
23 oktober 2026 Bol.com €30,08 €30,05
22 oktober 2026 Bol.com €30,05 €30,08
21 oktober 2026 Bol.com €29,78 €30,05
19 oktober 2026 Bol.com €29,70 €29,78
16 oktober 2026 Bol.com €30 €29,70
15 oktober 2026 Bol.com €30,41 €30
14 oktober 2026 Bol.com €30,73 €30,41
13 oktober 2026 Bol.com €31 €30,73
10 oktober 2026 Bol.com €31,02 €31
9 oktober 2026 Bol.com €30,73 €31,02

Prijsanalyse van Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg

Hoogste prijs in 90 dagen: €31,02 (9 oktober). Prijswijzigingen in 30 dagen: 16×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop alleen als deze prijs in je budget past. Hij ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen en kwam de afgelopen 30 dagen niet onder €29,39. De eerdere €27,57 van 29 augustus geeft geen zekerheid over een volgende daling.

Hoe heeft de prijs van Happy Dog Fit & Vital Mini Senior Hondenvoer 4kg zich ontwikkeld?

De prijs kruipt omhoog: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 3% hoger dan de maand ervoor.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Voeding speciaal voor kleine hondenrassen van 8 jaar en ouder. Happy Dog fit & vital Mini Senior bevat een uitgebalanceerde mix van eiwitten, vezels en omega-3-vetzuren om de spiermassa te behouden en de spijsvertering te ondersteunen. De formule is licht verteerbaar en ondersteunt de gewrichtsgezondheid.

De verpakking bevat 4 kg droogvoer, ideaal voor kleine honden die minder eten nodig hebben. Raadpleeg het voedingsadvies op de verpakking voor de juiste hoeveelheid per voeding.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4001967166019
Biologisch
Nee
Product gewicht
4 kg
Leeftijd dier
Senior (8+ jaar)

Etiketinformatie

Speciaal voedingsdoel
Geen speciaal voedingsdoel
Analytische bestandsdelen
L-Carnitine
Toevoegingsmiddelen
Ohne Zusatz von Konservierungsstoffen
Voedingsadvies
Neem de instructies van de fabrikant in acht.
Voedingswaarde
Neem de instructies van de fabrikant in acht.
Soort diervoeder
Aanvullend diervoeder

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Interquell GmbH
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Aantal consumenteneenheden (CE)
1
Gewicht consumenteneenheid (CE)
4.0 kg
Grootte honden/kattenras
Kleine hondenrassen (5-15 kg)
Productkenmerken diervoeding
Graanvrij
Smaak dierenvoeding
Gevogelte
Speciaal voor rashond
Nee
Type ras
Geen specifiek ras
Verpakkingsgewicht
4000 g

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht