Jake and Jacky Kattenspeelgoed met Kattenkruid - 3 Stuks - 22cm vanaf €11,69

Categorie
Kattenspeelgoed
Merk
Jake and Jacky
EAN
Jake and Jacky Kattenspeelgoed met Kattenkruid - 3 Stuks - 22cm
Jake and Jacky Kattenspeelgoed met Kattenkruid - 3 Stuks - 22cm
Kleur

Dit setje Kattenspeelgoed met Catnip van Jake and Jacky is bedoeld voor elke kat die van knabbelen, gooien en knuffelen houdt. De drie zachte vissen zijn gevuld met kattenkruid (catnip), waardoor je kat extra geïnteresseerd raakt en langer speelt. Het materiaal bestaat uit pluche en katoen, wat zacht aanvoelt en lekker meebeweegt als je kat erin bijt of ertegenaan slaat.

De vissen hebben een handzame grootte van ongeveer 22 centimeter lang en 6,5 centimeter breed. Daardoor kun je ze makkelijk oppakken, gooien of als knuffel gebruiken. Catnip werkt niet bij alle katten even sterk, maar voor de meeste is het een extra prikkel die speeltijd verlengt. Omdat de speeltjes geen batterijen of apps nodig hebben, kun je ze meteen gebruiken zonder gedoe.

De kleuren groen, oranje en rood maken het setje ook nog eens leuk voor jou als baasje om naar te kijken. Het formaat is veilig en past bij elke levensfase van je kat, of het nu een kitten of een oudere kat is. Het gewicht van ongeveer 100 gram per vis zorgt ervoor dat ze niet te zwaar zijn om mee te slepen, maar ook niet te licht om weg te blazen tijdens het spelen.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€11,69
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 september 2026 Bol.com € 11,99 € 11,69

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Jake and Jacky Kattenspeelgoed met Kattenkruid?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 11,69 (op 21 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 11,99
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 11,99 (op 7 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
1×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Jake and Jacky Kattenspeelgoed met Kattenkruid vanaf € 11,69 bij Bol.com. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 11,99.

Wanneer daalt de prijs van Jake and Jacky Kattenspeelgoed met Kattenkruid?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 11,92.

Is de adviesprijs realistisch?

Officieel geldt een adviesprijs van € 14,95, maar in de praktijk betaalde niemand die de afgelopen 90 dagen: de laagste dagprijs kwam nooit boven € 11,99 uit. Reken kortingen dus vooral af tegen de echte marktprijs.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: nu je slag slaan. Dit is de scherpste prijs in 90 dagen, precies het koopmoment waarvoor we normaal een alert afvuren.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8721425850293
Kleur
Vissen
Materiaal
Textiel
Leeftijd dier
Elke levensfase
Maat
One size

Type dier

Type dier
Kat

Afmetingen & gewicht

Product lengte
20 cm
Product breedte
12 cm
Product hoogte
4 cm
Product gewicht
0.3 kg

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Hofning BV

Overige kenmerken

Aantal stuks in verpakking
3 stuk(s)
App vereist voor volledige functionaliteit
Nee
Bediening via mobiele app
Nee
Kan zelfstandig met internet verbinden
Nee
Type dierenspeelgoed
Knuffel
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
200 mm
Verpakking hoogte
25 mm
Verpakking lengte
300 mm
Verpakkingsgewicht
0.30 kg
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Pawhut Kattenspeelgoedset

Pawhut Kattenspeelgoedset - 13 Stuks - Zwart

Bij Bol.com

€ 57,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Jake and Jacky Kattenspeeltjes Funny Animals

Jake and Jacky Kattenspeeltjes Funny Animals - 3 Stuks

Bij Bol.com

€ 14,95
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Catit Ca Pixi Treat Dispenser Muis

Catit Ca Pixi Treat Dispenser Muis - 8x8x10cm - Wit

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 9,21
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Flamingo Rodney Clownvis Kattenspeelgoed 75x13.5cm

Flamingo Rodney Clownvis Kattenspeelgoed 75x13.5cm - Oranje

Bij Bol.com

€ 11,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht