The House of the Dead Remake: Limited Edition - Switch

Categorie
Nintendo Switch games
Merk
Microids
EAN

The House of the Dead Remake: Limited Edition - Switch

The House of the Dead Remake: Limited Edition - Switch - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€51,75

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 49 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 49 dagen niet.

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 49 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost The House of the Dead Remake: Limited Edition - Switch?

The House of the Dead Remake: Limited Edition - Switch kost nu €51,75 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:05). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 49 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €49 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€51,75
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 49 dagen
€51,75 4 september
Gemiddelde prijs in 49 dagen
€51,75 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 49 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Prijsanalyse van The House of the Dead Remake: Limited Edition

Hoogste prijs in 49 dagen: €51,75 (4 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu, want dit is de laagste prijs in 49 dagen. Wil je toch minder betalen, dan kun je een prijsalert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van The House of the Dead Remake: Limited Edition zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €51,75.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Herbeleef een arcade klassieker vol met zombies, veel actie en met nieuwe toevoegingen!

The House of the Dead: Remake is een vernieuwde versie van 25 jaar oude arcade klassieker: The House of the Dead. The House of the Dead: Remake is een on-rails shooter met de vertrouwde actie in een nieuw jasje en enkele nieuwe toevoegingen aan de gameplay. Deze keer is het ook mogelijk om met een vriend of familielid samen hordes aan zombies te verslaan!


Herleef de klassieker
– Een welbekende arcade-klassieker met moderne graphics, vernieuwde besturingselementen en vol met zombies, schepsels en grote eindbazen!

Verschillende modi - Versla hordes aan zombies in de solo modus, co-op modus of de competitieve modus.

Meerdere eindes – Ontdek de meerdere eindes nader je het einde van het verhaal bereikt.

Inhoud Limidead Edition:

  • De game
  • Exclusive box met lenticular art
  • 2 character stands
  • Sticker sheet

Specificaties

Productinformatie

EAN
3760156489629
Merk
Microids
Game platform
Nintendo Switch
Games Genre
Shooter
Type indicator
Limited Edition
Type drager
Nintendo Switch gamecard
Oorspronkelijke releasedatum
26 mei 2022

Doelgroep

Minimumleeftijd rating
18
Reden leeftijd rating
Geweld, Angst

Spelopties

Online option games
Nee
Online co-op
Nee
Split screen
Nee
Maximaal aantal spelers online
2
Maximaal aantal spelers offline
2

Technische specificaties

Regio games
Region Free
Systeemeisen
Windows 10 & MAC

Levering

Type opbergcase
Box

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Nintendo of Europe SE

Overige kenmerken

4K-gaming ondersteuning
Nee
Aanbevolen minimum leeftijd
18 jaar
Fabrieksgarantie termijn
6 maanden
Gewonnen prijzen
geen
Ondertitels
Engels
Personage van toepassing
Nee
Productie jaar
2022
Reparatie type
Carry-in
Speelopties
Multiplayer local (coöp/splitscreen), Singleplayer (Offline)
Speltype
Arcade, First Person
Talen product
en, es, fr, it, de
Uitzonderingen fabrieksgarantie
N
Verpakking breedte
106 mm
Verpakking hoogte
15 mm
Verpakking lengte
174 mm
Verpakkingsgewicht
227 g
Verpakkingsinhoud
De game Exclusive box met lenticular art 2 character stands Sticker sheet
Virtual Reality mogelijkheden
Niet geschikt voor VR

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht