F1 2017 - Standard Edition - Xbox One

Categorie
Xbox One games
Merk
Xbox
EAN

F1 2017 - Standard Edition - Xbox One

F1 2017 - Standard Edition - Xbox One - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€24,39

bij Bol.com Gratis verzending

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Huidige laagste prijs: €24,39

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost F1 2017 - Standard Edition - Xbox One?

F1 2017 - Standard Edition - Xbox One kost nu €24,39 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 20 oktober 2026 om 08:05). Dat is gelijk aan de laagste prijs van de afgelopen 13 dagen (€24,39 op 8 oktober). De prijshistorie is nog te beperkt om te beoordelen of dit een gunstige prijs is. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €23 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€24,39
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

SCHRIJF GESCHIEDENIS IN F1™ 2017

F1™ 2017, de officiële videogame van het 2017 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Klassieke F1-wagens keren terug naar de serie, er is een nóg diepere career mode, er zijn tal van verbeteringen voor de multiplayer en de game heeft een gloednieuwe ‘Championships’-stand.

F1 2017 luidt de terugkeer van klassieke F1-wagens in de serie in . Neem deel aan races in 12 verschillende klassieke F1 wagens, geselecteerd uit enkele van de meest succesvolle en iconische fan-favorieten van de afgelopen 30 jaar, met o.a. de 1988 McLaren MP4/4 zoals die werd bestuurd door Alain Prost en Ayrton Senna, de 1992 Williams FW14B waar Nigel Mansell en Riccardo Patrese mee raceten en de 2002 Ferrari F2002 van Rubens Barrichello en Michael Schumacher

Voor het eerst is de klassieke ervaring volledig geïntegreerd in de career mode. Als onderdeel van je carrière word je in de loop van het seizoen uitgenodigd om in moderne evenementen te racen met verschillende klassieke F1-wagens. Voor nog meer variatie bieden we spelers in F1 2017 ook de keuze uit vier alternatieve circuit-layouts en diverse nieuwe spelvarianten. Spelers kunnen de klassieke wagens ook gebruiken in diverse andere spelstanden, inclusief online multiplayer en time trial.

In het seizoen 2017 heeft de sport zelf vele veranderingen ondergaan. De nieuwe wagenontwerpen zien er niet alleen geweldig uit, ze presteren ook beter en breken baanrecords. De eerste races van het seizoen zorgden met hun verhoogde competitie al voor heel wat opwinding onder het publiek. Lewis Hamilton van Mercedes-AMG Petronas Motorsport en Sebastian Vettel van Scuderia Ferrari leveren een felle strijd aan de top, terwijl Max Verstappen van Red Bull Racing fans van over de hele wereld blijft verrassen.

Pre-order de Special Edition en krijg exclusieve toegang tot de iconische 1988 McLaren MP4/4, als deel van de ‘F1 2017 Special Edition’. De andere elf klassieke wagens zijn standaard in alle versies van de game aanwezig.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4020628782269
Merk
Xbox
Game platform
Xbox One
Games Genre
Race
Type indicator
Standard edition
Type drager
Blu-ray
Oorspronkelijke releasedatum
25 augustus 2017

Doelgroep

Minimumleeftijd rating
3
Reden leeftijd rating
Geen specifieke meldingen

Spelopties

Type online abonnement vereist
Xbox Game Pass Core
Online option games
Ja
Online co-op
Nee
Split screen
Nee
Maximaal aantal spelers online
20
Maximaal aantal spelers offline
1

Technische specificaties

Regio games
Region Free
Systeemeisen
Microsoft Xbox One console + controller(s). Werkt niet op een Xbox of Xbox 360!

Levering

Type opbergcase
Amaray

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
The Codemasters Software Company Limited

Overige kenmerken

4K-gaming ondersteuning
Ja
Aanbevolen maximum leeftijd
99 jaar
Aanbevolen minimum leeftijd
3 jaar
Fabrieksgarantie termijn
Geen fabrieksgarantie
Gewonnen prijzen
nee
Personage van toepassing
Nee
Productie jaar
2017
Reparatie type
Carry-in
Speelopties
Multiplayer online, Singleplayer (Offline)
Speltype
Racesimulatie
Talen product
nl, en, fr
Uitzonderingen fabrieksgarantie
geen
Verpakking breedte
134 mm
Verpakking hoogte
14 mm
Verpakking lengte
172 mm
Verpakkingsgewicht
100 g
Verpakkingsinhoud
Game
Virtual Reality mogelijkheden
Niet geschikt voor VR

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht