Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne vanaf €29,95

Categorie
Gezondheid
Merk
Beauty Pillow
EAN
Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne
Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne
Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne
Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne
Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne
Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask - 22 Momme Champagne

Een slaapmasker van 100% pure Mulberry zijde voor volwassenen dat je slaapkwaliteit wil verbeteren door comfort en bescherming te combineren. Het Beauty Pillow® Luxury Silk 3D Mask heeft een 3D-vorm die je ogen volledig vrijlaat, zonder druk op oogleden of wimpers. Zo voorkom je dat je oogleden of wimpers (of lash extensions) beschadigd raken of dat je last krijgt van ongemak tijdens het slapen.

De binnenkant van het masker is zijdezacht en past zich aan je gezicht aan dankzij een verstelbare klittenbandsluiting. Zo blijft het masker de hele nacht op zijn plek zonder te schuiven of te knellen. Mulberry zijde staat bekend om zijn natuurlijke eigenschappen: het absorbeert geen vocht zoals katoen, is ademend en helpt je huid en haar om de natuurlijke oliën te behouden. Dat betekent minder wrijving en een lagere kans op fijne lijntjes of slaapplooien.

Het masker is effen in de kleur Champagne en heeft een pakketmaat van 14 mm breed, 4 cm hoog en 26,5 mm lang. Het wordt geleverd in een verpakking met een totaal gewicht van 280 gram. Handwas is het advies om de kwaliteit van de zijde te behouden. Het is geschikt voor gebruik in alle seizoenen en niet bedoeld voor elektronisch afval, wat het een duurzame keuze maakt.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€29,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 29,95 (op 18 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 29,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 29,95 (op 18 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Bol.com € 29,95 voor Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 29,95.

Wanneer daalt de prijs van Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond € 29,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we Beauty Pillow Luxury Silk 3D Mask de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8718627896105
Verpakkingsgewicht
280 g

Model

Kleur
Champagne
Patroon
Effen

Materiaal

Materiaalbeschrijving
Zijde
Wasvoorschrift
Handwas

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Beauty Pillow

Overige kenmerken

Doelgroep
Volwassenen
Geschikt voor type seizoen
Never out of Stock
Verpakking breedte
14 mm
Verpakking hoogte
4 cm
Verpakking lengte
26.5 mm
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Xiromed Minoxidil 50mg/ml Lotion 60ml

Xiromed Minoxidil 50mg/ml Lotion 60ml

Beschikbaar bij 5 winkels

€ 19,90
Vergelijk 5 winkels
Prijsalert instellen
Vitals Ultra Pure EPA/DHA Omega 3 Visolie 1000mg

Vitals Ultra Pure EPA/DHA Omega 3 Visolie 1000mg - 60 Softgels

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 25,19
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Minami MorEpa Original Omega-3 60 Softgels

Minami MorEpa Original Omega-3 60 Softgels

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 26,89
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Beauty Pillow Luxury Silk Mask

Beauty Pillow Luxury Silk Mask - 100% Mulberryzijde 22 momme - Zwart

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 24,95
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht