Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten vanaf €25,46

Categorie
Gezondheid
Merk
Golden Naturals
EAN
Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten
Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten
Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten
Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten
Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine zijn tabletten voor mensen die hun gewrichten soepel willen houden. Dit supplement bevat twee stoffen die een rol spelen bij de opbouw en het onderhoud van kraakbeen: glucosamine en chondroïtine. Daarnaast zitten er extra vitamine C en D in, en zink.

Per dag neem je twee tabletten in, na een maaltijd met water. Eén tablet bevat 888 milligram elementaire glucosamine en chondroïtine, wat een hoge dosering is voor een dagelijkse inname. De tabletten zijn stabiel in het maag-darmkanaal, waardoor je lichaam de volledige hoeveelheid goed opneemt.

Het supplement is niet geschikt voor kinderen jonger dan 11 jaar. Bewaar de tabletten koel, droog en buiten bereik van jonge kinderen. De verpakking weegt 164 gram en bevat 100 tabletten. Let op: dit is een voedingssupplement en geen vervanging voor een gevarieerde voeding of een gezonde levensstijl.

Prijsvergelijking

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€25,46
Bekijk
Plein
+ €3,90 verzending gratis vanaf €35
€25,49
Bekijk
De Online Drogist
Gratis verzending
€25,49
Bekijk
VitAdvice
+ €6,49 verzending gratis vanaf €75
€30,59
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
25 september 2026 Bol.com € 26,17 € 25,46
24 september 2026 Bol.com € 25,46 € 26,17
22 september 2026 Bol.com € 25,49 € 25,46
21 september 2026 Bol.com € 24,97 € 25,49
21 september 2026 Plein € 33,99 € 25,49
20 september 2026 Bol.com € 25,26 € 24,97
19 september 2026 Bol.com € 24,97 € 25,26
18 september 2026 Bol.com € 29,79 € 24,97
18 september 2026 De Online Drogist € 33,99 € 25,49
17 september 2026 Bol.com € 29,39 € 29,79

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 24,97 (op 18 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 27,30
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 30,59 (op 9 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen
21×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

De scherpste prijs van dit moment: € 25,46 bij Bol.com. Ter vergelijking: de doorsnee prijs lag de afgelopen 90 dagen rond € 27,30, dus je pakt nu zo'n 7% voordeel.

Wanneer daalt de prijs van Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten?

De prijs kruipt omhoog: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 9% hoger dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij VitAdvice bespaar je vandaag € 5,13. Je hebt keuze uit 4 winkels, met prijzen van € 25,46 tot € 30,59.

Is de adviesprijs realistisch?

Niet echt: de adviesprijs is € 37,39, maar de afgelopen 90 dagen kon je Golden Naturals Glucosamine & Chondroïtine 100 tabletten altijd voor € 30,59 of minder kopen. Een 'korting' ten opzichte van die adviesprijs zegt hier dus weinig.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een goede prijs, al was hij op 18 september nog nét even scherper (€ 24,97). Kopen is prima; een prijsalert zetten kost niets en vangt de volgende dip.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8718164648564
NUT-nummer
N.v.t.

Etiketinformatie

Ingrediënten
glucosaminesulfaat 2KCL, vulstof (microkristallijne cellulose), chondroïtinesulfaat (vis), MSM, glansmiddel (cellulose), vitaminen, bevochtigingsmiddel (natrium carboxymethyl cellulose), antiklontermiddel (plantaardige magnesiumstearaat), kleurstof (ijzeroxide), zinkcitraat, BioPerine® (Piper nigrum L. extract).
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Gebruiksaanwijzing
2x daags 1 tablet na de maaltijd met water innemen. Geschikt voor kinderen vanaf 11 jaar. Wees voorzichtig als je antistollingsmiddelen zoals acenocoumarol gebruikt. Er zijn in Nederland 5 geregistreerde gevallen van interactie tussen glucosamine of glucosamine/chondroïtinecombinaties en dit antistollingsmiddel. Dierstudies suggereren dat glucosamine de bloedstolling enigszins kan beïnvloeden. Hoewel deze meldingen relatief beperkt zijn, is het raadzaam om je arts te raadplegen als je antistollingsmedicatie gebruikt en overweegt dit supplement in te nemen. Geschikt voor kinderen vanaf 11 jaar.
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Koel, droog en afgesloten bewaren. Buiten bereik van jonge kinderen houden.
Verpakkingsgewicht
166 g
Inhoud
165 g
Substantie
Tablet
Product gewicht
164 g
Merk
Golden Naturals

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Golden Naturals BV
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen dagelijkse dosering
2 tabletten
Allergenen
Glutenbevattende granen
Doelgroep
Mannen & Vrouwen
Doseringseenheid
Tablet
Geschikt voor kinderen
Nee
Land van oorsprong
Nederland
Levensfase
Volwassenen, Senioren 65+
Lichaamseigen stof
Nee
Samenstelling voedingssupplementen
Samenstelling per dagdosering (= 2 tabletten): %DRI Glucosaminesulfaat 2KCl waarvan 888 mg elementaire glucosamine 1500 mg ** Chondroïtine (als chondroïtinesulfaat) uit haaienkraakbeen 400 mg ** MSM (Methyl-Sulfonyl-Methaan) 400 mg ** Vitamine C (L-ascorbinezuur) 60 mg 75 Vitamine D3 (cholecalciferol uit wolvet, 800 I.E.) 20 µg 400 Zink (citraat) 1,5 mg 15 BioPerine® (Piper nigrum L. extract) 3 mg ** DRI: Dagelijkse Referentie Inname ** Geen wettelijke DRI vastgesteldµg = mcg
Taal handleiding
Nederlands
Type vitamine
Niet van toepassing
Veganistisch
Nee
Verpakking breedte
62 mm
Verpakking hoogte
60 mm
Verpakking lengte
114 mm
Verpakkingsniveau
Single item

Mensen bekeken ook

Xiromed Minoxidil 50mg/ml Lotion 60ml

Xiromed Minoxidil 50mg/ml Lotion 60ml

Beschikbaar bij 5 winkels

€ 19,90
Vergelijk 5 winkels
Prijsalert instellen
Vitals Ultra Pure EPA/DHA Omega 3 Visolie 1000mg

Vitals Ultra Pure EPA/DHA Omega 3 Visolie 1000mg - 60 Softgels

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 25,19
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Minami MorEpa Original Omega-3 60 Softgels

Minami MorEpa Original Omega-3 60 Softgels

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 26,89
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Golden Naturals Silicium Support 1000ml

Golden Naturals Silicium Support 1000ml

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 22,46
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht