Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml

Categorie
Aromatherapie & etherische oliën
Merk
Natural Heroes
EAN

Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml

Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€9,99

bij Natural Heroes + €6,99 verzending · totaal €16,98

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Ook verkrijgbaar bij

Cajeput etherische olie van Natural Heroes (10 ml) met zuiverende en pijnverlichtende eigenschappen. Helpt bij spier-, gewrichts- en zenuwpijnen. Kan verdund op de huid worden gebr...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml?

De laagste prijs voor Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml is nu €9,99 bij Natural Heroes, plus €6,99 verzendkosten (gecontroleerd op 20 oktober 2026 om 03:29). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €9 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Natural Heroes Laagste
+ €6,99 verzending gratis vanaf €35
€9,99
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€14,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€9,99 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€9,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml

Hoogste prijs in 90 dagen: €9,99 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een sterk moment om te kopen. Goedkoper zagen we Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml de afgelopen 90 dagen niet. Hoelang deze prijs blijft gelden, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Natural Heroes Cajeput Etherische Olie 10ml zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €9,99.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Natural Heroes te bestellen in plaats van bij Bol.com bespaar je vandaag €5. De prijzen lopen van €9,99 tot €14,99.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Deze Natural Heroes Cajeput etherische olie (10 ml) is een natuurlijk product gewonnen uit de blaadjes en twijgjes van de Melaleuca cajuputi-boom, die vooral groeit in Zuid-Oost Azië en Noord-Australië. De olie staat al eeuwen bekend om zijn verlichtende werking bij spier-, gewrichts- en zenuwpijnen, onder meer door een licht verdovend effect.

De eucalyptusachtige geur van cajeputolie kalmeert zowel je lichaam als je geest, en werkt ook zuiverend op de huid. Het kan helpen bij een vette huid, puistjes of oneffenheden, en geeft een gevoel van innerlijke reinheid. Daarnaast is de olie geschikt voor gebruik in bad- of massageolie.

De olie is goed te combineren met andere etherische oliën zoals lavendel, bergamot of rozemarijn. Gebruik altijd in verdunde vorm: meng maximaal 1-2% (1-2 ml olie per 100 ml draagolie zoals amandel- of jojoba-olie) en breng aan op een gereinigde huid. Voor haar of hoofdhuid kun je een paar druppels toevoegen aan shampoo. Gebruik het verder in een diffuser, olielampje of badolie voor een kalmerende werking.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8720813773558

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht