Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml

Categorie
Aromatherapie & etherische oliën
Merk
Natural Heroes
EAN

Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml

Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€12,99

bij Natural Heroes + €6,99 verzending · totaal €19,98

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Inhoud
10 ml
30 ml
Inhoud
10 ml 30 ml

Ook verkrijgbaar bij

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml?

De laagste prijs voor Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml is nu €12,99 bij Natural Heroes, plus €6,99 verzendkosten (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 03:34). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €12 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Natural Heroes Laagste
+ €6,99 verzending gratis vanaf €35
€12,99
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€17,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€12,99 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€12,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml

Hoogste prijs in 90 dagen: €12,99 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu, want dit is de laagste prijs in 90 dagen. Wil je toch minder betalen, dan kun je een prijsalert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10ml zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €12,99.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Natural Heroes betaal je €5 minder dan bij Bol.com. De prijzen lopen van €12,99 tot €17,99.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Natural Heroes Nootmuskaat Etherische Olie 10 ml is een 100% pure natuurlijke etherische olie gewonnen uit de zaden en vruchten van de Myristica Fragrans-boom via stoomdestillatie. De olie staat bekend om zijn warme, kruidige geur die doet denken aan versgebakken koekjes en brengt een huiselijke, gezellige sfeer in huis.

De geur kan creativiteit stimuleren en een positieve stemming bevorderen, ideaal voor knutselen, bakken of het gezellig maken van je woning. Daarnaast wordt de olie gebruikt om lichaam en geest te ontspannen. Nootmuskaat heeft een licht pijnstillend effect en kan helpen bij wisselende stemmingen tijdens de menstruatiecyclus, stress, somberheid of vermoeidheid.

Je kunt de olie verdampen in een diffuser, eventueel gemengd met andere oliën zoals mandarijn of gember. Voor directe toepassing kun je een paar druppels toevoegen aan massageolie, badolie of andere zelfgemaakte verzorgingsproducten. Let op: niet bedoeld voor inname. Vermijd contact met ogen, oren en andere gevoelige plekken. Niet gebruiken tijdens zwangerschap, borstvoeding of bij medicatiegebruik zonder overleg met een arts. Buiten bereik van kinderen houden.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8720813776627

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht