Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml

Categorie
Aromatherapie & etherische oliën
Merk
Natural Heroes
EAN

Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml

Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€35,99

bij Natural Heroes + €6,99 verzending · totaal €42,98

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Inhoud
5 ml
10 ml
Inhoud
5 ml 10 ml

Ook verkrijgbaar bij

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml?

De laagste prijs voor Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml is nu €35,99 bij Natural Heroes, plus €6,99 verzendkosten (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 03:34). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €34 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Natural Heroes Laagste
+ €6,99 verzending
€35,99
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€38,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€35,99 23 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€35,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Prijsanalyse van Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml

Hoogste prijs in 90 dagen: €35,99 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu, want dit is de laagste prijs in 90 dagen. Wil je toch minder betalen, dan kun je een prijsalert instellen op jouw bedrag.

Hoe heeft de prijs van Natural Heroes Oranjebloesem Neroli Etherische Olie 5ml zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €35,99.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Natural Heroes te bestellen in plaats van bij Bol.com bespaar je vandaag €3. De prijzen lopen van €35,99 tot €38,99.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Neroli etherische olie (ook wel oranjebloesemolie) is een 100% natuurlijke en pure olie met een zachte, bloemige en licht zoete geur. De olie wordt gewonnen via stoomdestillatie uit de witte bloesems van de bittere sinaasappelboom (Citrus Aurantium Amara), die met de hand worden geplukt in Tunesië. Voor slechts 5 ml olie zijn ongeveer 500 gram bloesems nodig – vandaar de relatief hoge prijs. Deze olie is niet fototoxisch, waardoor je hem veilig overdag op je huid kunt gebruiken.

Neroli wordt al eeuwenlang gebruikt in parfums en aromatherapie. De olie ondersteunt de celvernieuwing van de huid en werkt rustgevend bij emotionele spanningen zoals angst of verdriet. Daarnaast is het een klassieker in fijne parfumerie en wordt het vaak gecombineerd met andere oliën zoals lavendel, sandelhout of bergamot. De olie is afkomstig van dezelfde plant als petitgrain (uit de bladeren) en bittere sinaasappel (uit de schil), maar heeft een heel eigen karakter.

Gebruik neroli altijd verdund, bijvoorbeeld in een draagolie zoals jojoba- of amandelolie. Voor huidverzorging voeg je een druppel toe aan je dag- of nachtcrème, of meng je het in een zelfgemaakt serum. In een diffuser geeft het een rustgevende, bloemige sfeer – ideaal voor ontspanning of een goede nachtrust.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8720813776344

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht