Dr. Mercola - Wild Alaskan Cod Liver Oil - 60 capsules

Categorie
Mineralen & supplementen
Merk
Dr. Mercola
EAN

Dr. Mercola - Wild Alaskan Cod Liver Oil - 60 capsules

Dr. Mercola - Wild Alaskan Cod Liver Oil - 60 capsules - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€29,95

bij Bol.com Gratis verzending

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Huidige laagste prijs: €29,95

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Dr. Mercola - Wild Alaskan Cod Liver Oil - 60 capsules?

Dr. Mercola - Wild Alaskan Cod Liver Oil - 60 capsules kost nu €29,95 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 09:36). Nog onvoldoende prijshistorie om deze prijs te vergelijken. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €28 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€29,95
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Omschrijving

Toepassing van Dr. Mercola Cod Liver Oil:

In tegenstelling tot andere visolie, biedt levertraan een "totaalpakket" bestaande uit de omega-3 vetzuren DHA, EPA, DPA en van nature voorkomende vitamines D en A, en pro-resolving mediatoren (PRMs) voor celgezondheid, een uitgebalanceerde immuunrespons en comfortabele beweging.*

Onze Wild Alaskan Cod Liver Oil levert 280 mg omega-3 vetzuren (EPA, DHA en DPA) en 26 mcg van nature voorkomende Pro-Resolving Mediators per portie in een handige capsulevorm.

In vergelijking met andere levertraan capsules...

  • Er is geen onaangename vissige geur dankzij zorgvuldige oogst- en verwerkingsmethoden die de versheid en kwaliteit van de vis en olie behouden.
  • Alle voedingsstoffen en componenten zijn direct beschikbaar voor je lichaam om op te nemen en te benutten.
  • Schadelijke verontreinigingen zijn geen zorg omdat onze leverancier de niveaus van kwik, lood, cadmium, arseen, pesticiden, PCB's, dioxines en furanen controleert.
  • Onze olie is duurzaam en MSC-gecertificeerd, dus je weet dat je helpt de oceanen voor toekomstige generaties te behouden.
  • De kabeljauw voor onze Wild Alaskan Cod Liver Oil wordt met de lijn gevangen in de diepe, koude wateren van de Beringzee, en lokaal verwerkt in Dutch Harbor, Alaska door een duurzame visserij. Kabeljauwlevers worden beschouwd als een afvalproduct in de culinaire visindustrie, dus er wordt geen vis geoogst alleen voor hun levers.

Geef je hele lichaam een welkome boost, van top tot teen.

Samenstelling van Dr. Mercola Cod Liver Oil:
2 capsules (is een dagdosering) bevatten:
Wilde Alaska Levertraan (Kabeljauw) olie 1300 mg
Totaal aan Omega 3 vetzuren 280 mg
EPA (Eicosapentaeenzuur) 130 mg
DHA (Docosahexaeenzuur) 100 mg
DPA (Docosapentaeenzuur) 13 mg
Van nature voorkomende Pro-Resolving Mediators 26 mcg
(waarvan 14-HDHA, 17-HDHA en 18-HPE)
Vitamine A (van nature aanwezig) 234 mcg RAE (780 IU)
Vitamine D (van nature aanwezig) 1,3 mcg (52 IU)

Ingrediënten van Dr. Mercola Cod Liver Oil:
Kabeljauw leverolie, capsule (visolie capsule (Tilapia)), citroenolie, gemengde tocoferolen (zonnebloem).

Allergeneninformatie: Dit product bevat VIS (Kabeljauw en Tilapia).

Gebruik van Dr. Mercola Cod Liver Oil:
Volwassenen nemen als voedingssupplement dagelijks 2 capsules bij voorkeur bij de maaltijd tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional.

De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden.
Overleg met uw gezondheidsprofessional, indien u borstvoeding geeft, zwanger bent of medicatie neemt alvorens dit voedingssupplement te gebruiken.

Koel, donker droog en buiten bereik van kinderen bewaren.

Een gezonde levensstijl en een evenwichtige en gevarieerde voeding zijn erg belangrijk. Een supplement van Nova Vitae is daarom geen vervanging van een gevarieerde voeding of een evenwichtige levensstijl maar kan wel een goede aanvulling zijn.

De levertraan in dit product komt van een visserij die onafhankelijk is gecertificeerd volgens de MSC-norm voor goed beheerde en duurzame visserij.
MSC-C-59755

Specificaties

Productinformatie

EAN
0810094212667
Maximale bewaartemperatuur
20 °C
Type supplement
Antioxidant
Smaak
Neutraal
Type vitamine
Niet van toepassing
Levensfase
Volwassenen, Overgang, Senioren 65+
Geslacht
Unisex
Veganistisch
Nee
Lichaamseigen stof
Nee
Land van oorsprong
VS
NUT-nummer
N.V.T.
Taal handleiding
Nederlands

Etiketinformatie

Ingrediënten
Kabeljauw leverolie, capsule (visolie capsule (Tilapia)), citroenolie, gemengde tocoferolen (zonnebloem). Allergeneninformatie: Dit product bevat VIS (Kabeljauw en Tilapia).
Allergenen
Vis
Aantal artikelen in verpakking
60 stuk(s)
Gebruiksaanwijzing
Volwassenen nemen als voedingssupplement dagelijks 2 capsules bij voorkeur bij de maaltijd tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional.
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Koel, donker, droog en buiten bereik van kinderen bewaren.
Substantie
Capsule

Inhoud & afmetingen

Verpakkingsinhoud
Voedingssupplement / vetzuurpreparaat.
Inhoud
150 ml
Verpakking breedte
55 mm
Verpakking hoogte
100 mm
Verpakking lengte
55 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Nova Vitae B.V.
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen dagelijkse dosering
U neemt dagelijks 2 capsules tenzij anders geadviseerd door uw gezondheidsprofessional.
Doseringseenheid
Capsule
Risicowaarschuwing
Overleg met uw gezondheidsprofessional, indien u borstvoeding geeft, zwanger bent of medicatie neemt alvorens dit voedingssupplement te gebruiken.
Samenstelling voedingssupplementen
Samenstelling van Dr. Mercola Cod Liver Oil: 2 capsules (is een dagdosering) bevatten: Wilde Alaska Levertraan (Kabeljauw) olie 1300 mg Totaal aan Omega 3 vetzuren 280 mg EPA (Eicosapentaeenzuur) 130 mg DHA (Docosahexaeenzuur) 100 mg DPA (Docosapentaeenzuur) 13 mg Van nature voorkomende Pro-Resolving Mediators 26 mcg (waarvan 14-HDHA, 17-HDHA en 18-HPE) Vitamine A (van nature aanwezig) 234 mcg RAE (780 IU) Vitamine D (van nature aanwezig) 1,3 mcg (52 IU)
THC gehalte
0 %
Verpakkingsgewicht
185 g
Verpakkingsniveau
Single item

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht