Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml vanaf €13,29

Categorie
Gezondheid
Merk
Natural Heroes
EAN
Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml
Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml
Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml
Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml

De Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ML is een 100% pure, natuurlijke etherische olie gewonnen door stoomdestillatie uit de bloeiende toppen van Europees duizendblad. De olie bevat chamazuleen, een natuurlijke stof die zorgt voor de karakteristieke blauwgroene kleur en kalmerende werking op de huid.

De olie kalmeert roodheid en prikkelbaarheid, vooral geschikt voor gevoelige, rijpere of onzuivere huid. Het diep kruidig-bloemige aroma heeft een aardende en verhelderende werking in aromatherapie en helpt spanning loslaten.

Belangrijke componenten zoals pinenen en β-caryofylleen ondersteunen huidherstel en hebben een zuiverend effect op poriën. De olie verfijnt de teint en maakt de huidtextuur gladder, ideaal voor gebruik in serums, spot treatments of DIY huidverzorgingsproducten.

Gebruik de olie altijd verdund: in gezichtsverzorging met 0,1–0,3% (1–3 druppels per 50 gram), in bodyolie met 0,5–1% en in een diffuser met 3–6 druppels. Meng eventueel met andere oliën zoals lavendel of citrus voor een persoonlijke touch.

Prijsvergelijking

Natural Heroes Laagste
+ €6,99 verzending gratis vanaf €35
€13,29
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€18,29
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
8 augustus 2026 Natural Heroes € 18,99 € 13,29
7 augustus 2026 Bol.com € 22,99 € 18,29

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 13,29 (op 8 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 13,29
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 22,99 (op 27 juni)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml vanaf € 13,29 bij Natural Heroes. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 22,99.

Wanneer daalt de prijs van Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 17% lager dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Tussen de 2 winkels zit op dit moment € 5 verschil: Natural Heroes is met € 13,29 het goedkoopst, Bol.com met € 18,29 het duurst.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de korting ten opzichte van de adviesprijs (€ 18,99) is hier echt. De afgelopen 90 dagen vroegen winkels dat bedrag ook daadwerkelijk.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we Natural Heroes Duizendblad Etherische Olie 10ml de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8721122405086

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Inhoud
10 ml

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Natural Heroes

Overige kenmerken

Geschikt voor aroma diffuser
Ja
Taal handleiding
Geen taal
Type etherische olie
Etherische olie

Mensen bekeken ook

Xiromed Minoxidil 50mg/ml Lotion 60ml

Xiromed Minoxidil 50mg/ml Lotion 60ml

Beschikbaar bij 5 winkels

€ 19,90
Vergelijk 5 winkels
Prijsalert instellen
Vitals Ultra Pure EPA/DHA Omega 3 Visolie 1000mg

Vitals Ultra Pure EPA/DHA Omega 3 Visolie 1000mg - 60 Softgels

Beschikbaar bij 7 winkels

€ 25,19
Vergelijk 7 winkels
Prijsalert instellen
Lucovitaal Pre- Pro- Post Biotica 30 Capsules

Lucovitaal Pre- Pro- Post Biotica 30 Capsules

Beschikbaar bij 9 winkels

€ 12,59
Vergelijk 9 winkels
Prijsalert instellen
Natural Heroes Rozemarijn Verbenon Etherische Olie 30ml

Natural Heroes Rozemarijn Verbenon Etherische Olie 30ml - Biologisch

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 13,59
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht