Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg - 90 Vegan Capsules vanaf €44,95

Categorie
Vitaminen
Merk
Life Extension
EAN
Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg - 90 Vegan Capsules
Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg - 90 Vegan Capsules
Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg - 90 Vegan Capsules
Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg - 90 Vegan Capsules
Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg - 90 Vegan Capsules

Neuro-Mag® Magnesium L-Threonaat van Life Extension is een voedingssupplement met magnesium in een specifieke vorm voor volwassenen die hun zenuwstelsel en energiebalans willen ondersteunen. Het bevat uitsluitend de gepatenteerde Magtein®-vorm van magnesium L-threonaat, ontwikkeld voor betere opname in het lichaam dan standaard magnesiumverbindingen. Dat maakt het een goede keuze als je op zoek bent naar een effectief supplement zonder onnodige toevoegingen.

Elke dagdosering bestaat uit drie capsules, die samen 144 mg magnesium leveren. Magnesium draagt volgens de Europese Autoriteit voor voedselveiligheid (EFSA) bij aan een normale werking van het zenuwstelsel, een normale psychologische functie en vermindering van vermoeidheid. Deze vorm van magnesium wordt ook beter opgenomen in de hersenen en kan daardoor geschikt zijn voor mensen die bewust omgaan met hun voeding.

De capsules zijn vegetarisch en vrij van gluten en genetisch gemodificeerde ingrediënten. Dat maakt het supplement geschikt voor mensen met een plantaardig dieet of die extra aandacht besteden aan hun voedingskeuzes. Gebruik het volgens de aanwijzingen: drie capsules per dag met of zonder voedsel. Raadpleeg bij twijfel of bij gebruik van medicijnen altijd een arts of apotheker voordat je met het supplement begint.

Prijsvergelijking

Morgen is NU Laagste
+ €3,95 verzending gratis vanaf €45
€44,95
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€46,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 44,95 (op 11 september)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 46,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 46,95 (op 30 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
1×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Morgen is NU vraagt vandaag € 44,95 voor Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg, scherper dan we het de afgelopen 90 dagen ergens zagen. Ter vergelijking: het hoogste punt in die periode was € 46,95.

Wanneer daalt de prijs van Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 45,85.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij Bol.com betaal je € 2 meer dan bij Morgen is NU. In totaal bieden 2 winkels dit product aan, met prijzen van € 44,95 tot € 46,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: toeslaan. Goedkoper dan nu hebben we Life Extension Neuro-Mag Magnesium L-Threonaat 667mg de afgelopen 90 dagen niet gezien. Wachten op minder kan, maar de historie geeft daar weinig aanleiding toe.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0737870160397
Type vitamine
Multivitaminen
Substantie
Capsule
Levensfase
Volwassenen
Geslacht
Unisex
Veganistisch
Ja
Land van oorsprong
Nederland
Bijsluiter
Nee
Taal handleiding
Engels, Universeel

Etiketinformatie

Ingrediënten
Ingrediënten per 3 capsules Magnesium (uit 2000 mg Magtein® magnesium L-threonaat) – 144 mg (38% RI). Overige ingrediënten: Plantaardige capsule (cellulose), microkristallijne cellulose, stearinezuur, siliciumdioxide, plantaardig stearaat. Magtein® is een geregistreerd handelsmerk van Magceutics®, Inc. en wordt exclusief verdeeld door AIDP, Inc. *RI = Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)
Aantal artikelen in verpakking
90 stuk(s)
Gebruiksaanwijzing
Neem drie (3) capsules per dag met of zonder voedsel, tenzij anders geadviseerd door een gekwalificeerd gezondheidsprofessional. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. Dit supplement is uitsluitend bedoeld voor volwassenen. Niet geschikt voor zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven.
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Bewaar het supplement op een koele, droge plaats en buiten bereik van kinderen om de kwaliteit te behouden en om onbedoeld gebruik te voorkomen.

Inhoud & afmetingen

Inhoud
90 stuk(s)
Verpakkingsgewicht
0.14 kg
Verpakking breedte
6.5 cm
Verpakking hoogte
12 cm
Verpakking lengte
6.5 cm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Quality Supplements and Vitamins Inc. DBA Life Extension®
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aanbevolen dagelijkse dosering
3 capsules per dag
Allergenen
Geen allergenen
Doseringseenheid
Capsule
Product gewicht
135 g
Risicowaarschuwing
Raadpleeg een arts of apotheker voordat u dit supplement gebruikt, vooral als u medicijnen gebruikt of een medische aandoening heeft. De aanbevolen dagelijkse dosering niet overschrijden. Buiten bereik van kinderen houden.
Samenstelling voedingssupplementen
Ingrediënten per 3 capsules Magnesium (uit 2000 mg Magtein® magnesium L-threonaat) – 144 mg (38% RI). Overige ingrediënten: Plantaardige capsule (cellulose), microkristallijne cellulose, stearinezuur, siliciumdioxide, plantaardig stearaat. Magtein® is een geregistreerd handelsmerk van Magceutics®, Inc. en wordt exclusief verdeeld door AIDP, Inc. *RI = Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)
Smaak
Zonder smaak
Verpakkingsniveau
Single item

Mensen bekeken ook

Salus Floradix Floravital Vloeibaar IJzer-Elixir 500ml

Salus Floradix Floravital Vloeibaar IJzer-Elixir 500ml

Beschikbaar bij 6 winkels

€ 23,15
Vergelijk 6 winkels
Prijsalert instellen
Orthica Multi Tiener 60 Softgels

Orthica Multi Tiener 60 Softgels

Beschikbaar bij 6 winkels

€ 18,38
Vergelijk 6 winkels
Prijsalert instellen
Life Extension Two-Per-Day Multivitamine 120 Capsules

Life Extension Two-Per-Day Multivitamine 120 Capsules

Bij Bol.com

€ 35,96
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Life Extension Vitamine C Poeder Buffered 454g

Life Extension Vitamine C Poeder Buffered 454g

Bij Bol.com

€ 34,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht