Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g

Categorie
Zelfzorg
Merk
Tiger Balm
EAN

Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g

Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g - afbeelding 1 van 6 Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g - afbeelding 2 van 6 Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g - afbeelding 3 van 6 Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g - afbeelding 4 van 6 Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g - afbeelding 5 van 6 Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€27,95

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 65 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 65 dagen niet.

De Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack bevat twee spierbalsems: de Rode voor diepe warmte bij stijve spieren en de Witte voor verkoeling bij hoofdpijn of verkoudheid. Beide varianten we...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 65 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g?

Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack - 2x19,4g kost nu €27,95 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 08:17). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 65 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €26 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€27,95
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 65 dagen
€27,95 17 augustus
Gemiddelde prijs in 65 dagen
€27,95 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 65 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Prijsanalyse van Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack

Hoogste prijs in 65 dagen: €27,95 (17 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een sterk moment om te kopen. Goedkoper zagen we Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack de afgelopen 65 dagen niet. Hoelang deze prijs blijft gelden, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €27,95.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Tiger Balm Rood & Wit Duo Pack is een voordeelset met twee bekende spierbalsems: de Rode variant voor diepe warmte en de Witte voor verkoeling. Beide potjes van elk 19,4 gram zitten samen in één set en zijn ideaal voor wie afwisseling zoekt in verzorging.

De Tiger Balm Rood werkt verzachtend bij stijve, koude of vermoeide spieren en gewrichten. De formule stimuleert de lokale doorbloeding en geeft een warm gevoel op de huid. Belangrijke ingrediënten zoals kassia-olie (een kaneelderivaat), kamfer en menthol dringen diep door en helpen spieren te ontspannen. Deze variant gebruik je bijvoorbeeld na het sporten of bij een stijve nek.

De Tiger Balm Wit werkt direct verkoelend en verfrissend dankzij eucalyptusolie, menthol en kamfer. Het verkoelende effect helpt bij spanningshoofdpijn of als je vrijer wilt ademen bij verkoudheid. Breng het aan op de slapen bij hoofdpijn of op de borst bij een verstopte neus.

Let op: breng beide balsems uitsluitend uitwendig aan en niet bij kinderen jonger dan 2 jaar. Vermijd contact met ogen, wonden of gevoelige slijmvliezen. De set is dermatologisch getest en mag maximaal 3 tot 4 keer per dag gebruikt worden. Raadpleeg bij zwangerschap of borstvoeding eerst een arts.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8721001452354
Type gezondheidsproduct
Niet medisch middel
Risicowaarschuwing
Het product mag uitsluitend uitwendig op de huid worden aangebracht en is giftig bij inname (oraal gebruik) of overmatig gebruik

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Haw Par Healthcare

Overige kenmerken

Allergeneninformatie
Dit product bevat natuurlijke geurstoffen en etherische oliën (waaronder kaneelderivaten/kassie-olie en menthol) die bekend staan als potentiële allergenen bij mensen met een overgevoelig huidtype.
Bijzondere Bewaarvoorschriften
Bewaar de balsem bij kamertemperatuur tussen 15 en 25 graden Celsius op een droge, donkere plaats en houd het product buiten het bereik van jonge kinderen.Zorg er daarnaast voor dat het deksel na elk gebruik stevig op het glazen potje wordt gedraaid om te voorkomen dat de vluchtige etherische oliën verdampen en de balsem zijn kracht verliest.
CE markering
Niet van toepassing
Contra indicaties (niet gebruiken bij)
Niet gebruiken bij jonge kinderen jonger dan 2 jaar in verband met de sterke dampen van kamfer en menthol. Niet aanbrengen op open wonden, beschadigde huid, eczeem of geïrriteerde huiddelen. Vermijd contact met de ogen, neusgaten en andere gevoelige slijmvliezen. Was na het aanbrengen altijd direct de handen. Gebruik de rode variant nooit in combinatie met een warmtekussen, hete kruik of elektrische deken en breng het niet direct voor of na een hete douche aan om overmatige huidirritatie te voorkomen. Raadpleeg een arts tijdens zwangerschap of borstvoeding voor gebruik.
Dermatologisch getest
Ja
Doelgroep
Mannen & Vrouwen
Dosering
Breng een dunne laag aan op de huid. Vanwege de geconcentreerde formule is een kleine hoeveelheid per keer doorgaans voldoende.
Gebruik tijdens borstvoeding
Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
Gebruik tijdens zwangerschap
Mag NIET gebruikt worden, tenzij op strikt advies arts
Gebruiksaanwijzing
Breng een kleine hoeveelheid van de balsem in een dunne laag aan op de gewenste plek en masseer het licht in tot het is opgenomen.
Gebruiksbeperking
de balsem mag maximaal 3 tot 4 keer per dag op de huid wordenaangebracht
Huisarts
bij zwangerschap en borstvoeding
Indicaties (Werkt tegen)
Dit Tiger Balm Duo Pack werkt verzachtend en ontspannend bij stijve spieren (rood) en helpt bij spanningshoofdpijn of verfrissing van de luchtwegen (wit).
Ingrediënten
Tiger Balm Rood (Samenstelling per 100 gram)Camphor (Kamfer): 25%Menthol: 10%Cajuput oil (Cajaputi-olie): 7%Dementholised mint oil (Muntolie): 6%Cassia oil (Kassie-/Kaneelolie): 5% (dit ingrediënt wekt de extra warmte op en geeft de rode kleur)Clove oil (Kruidnagelolie): 5%Basis: Paraffine en petrolatum (vaseline)Tiger Balm Wit (Samenstelling per 100 gram)Camphor (Kamfer): 25%Eucalyptus oil (Eucalyptusolie): 13,7% (dit ingrediënt vervangt de kaneelolie en zorgt voor de frisse ademhaling)Cajuput oil (Cajaputi-olie): 13%Menthol: 8%Clove oil (Kruidnagelolie): 1,43%Basis: Paraffine en petrolatum (vaseline)
Inhoud
40 g
Inhoud per dispenser
20 ml
Maximale bewaartemperatuur
25 °C
Maximale dosering
Breng de balsem naar behoefte in een dunne laag op de huid aan, waarbij de aanbevolen dagelijkse frequentie op de verpakking moet worden gevolgd.
Medisch hulpmiddel
Nee
Minimum leeftijd
2 jaar
Speciaal voor kinderen
Nee
Substantie
Balsem
Taal handleiding
Engels
Type self care medicine
Niet van toepassing
Verpakking breedte
50 mm
Verpakking hoogte
50 mm
Verpakking lengte
50 mm
Verpakkingsgewicht
100 g
Verpakkingsinhoud
1x Tiger Balm Rood (19,4 gram)1x Tiger Balm Wit (19,4 gram)
Werkzame stoffen
kamfer, menthol, cajaputi-olie, kassie-olie (rood) en eucalyptusolie (wit).

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht