Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème

Categorie
Waterkokers
Merk
Russell Hobbs
EAN

Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème

Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème - afbeelding 1 van 6 Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème - afbeelding 2 van 6 Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème - afbeelding 3 van 6 Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème - afbeelding 4 van 6 Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème - afbeelding 5 van 6 Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€53

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€15,01 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€37,99).

Kleur
Crème/RVS
Rood/RVS
Zwart/RVS
Kleur

De Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Cream waterkoker kookt 1 kop water in 55 seconden. Met een inhoud van 1,7 liter en een snelkookzone voor 1, 2 of 3 koppen, bespaar je energi...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème?

Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L - 2400W - Crème kost nu €53 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 20 oktober 2026 om 08:50). Dat is €15,01 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€37,99). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €37 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€53
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€37,99 23 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€47,58 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
19 oktober 2026 Bol.com €53,85 €53
17 oktober 2026 Bol.com €50,20 €53,85
15 oktober 2026 Bol.com €49,60 €50,20
13 oktober 2026 Bol.com €52,46 €49,60
12 oktober 2026 Bol.com €52,57 €52,46
11 oktober 2026 Bol.com €52,73 €52,57
10 oktober 2026 Bol.com €50,85 €52,73
7 oktober 2026 Bol.com €50,78 €50,85
5 oktober 2026 Bol.com €50,43 €50,78
2 oktober 2026 Bol.com €46,19 €50,43

Prijsanalyse van Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L

Hoogste prijs in 90 dagen: €53,85 (17 oktober). Prijswijzigingen in 30 dagen: 12×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: heb je geen haast, stel dan een alert in. Dit product was in de afgelopen 30 dagen goedkoper, tot €37,99; of en wanneer dat bedrag terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Waterkoker 1.7L zich ontwikkeld?

De trend zit mee: de afgelopen maand daalde de prijs zo'n 7% ten opzichte van de maand ervoor.

Is de adviesprijs realistisch?

Winkels noemen een adviesprijs van €62,99, maar in de praktijk betaalde niemand die de afgelopen 90 dagen: de laagste dagprijs kwam nooit boven €53,85 uit. Reken kortingen dus vooral af tegen de echte marktprijs.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Russell Hobbs 21672-70 Retro Vintage Cream waterkoker heeft een retrolook en moderne functies. Met de snelkookfunctie kookt hij 1 kop (235 ml) water in slechts 55 seconden. De waterkoker heeft een inhoud van 1,7 liter, wat ruim voldoende is voor zes koppen. Je kunt kiezen voor 1, 2 of 3 koppen, waardoor je energie bespaart. De perfecte schenktuit voorkomt spetteren en zorgt ervoor dat al het water in de kop komt. De waterkoker heeft een uitneembaar, wasbaar antikalkfilter, een waterniveauvenster, een gemakkelijk afneembaar deksel, een verlichte aan/uit-knop en een 360° draaivoet. Hij is BPA-vrij en heeft 2 jaar garantie (3 jaar bij registratie binnen 28 dagen na aankoop).

Specificaties

Productinformatie

EAN
4008496874620
Kleur
Crème/RVS
Doorzichtige deksel
Nee
Draadloos
Nee
Aantal programma's
1
Verborgen verwarmingselement
Ja
Cool touch handgreep
Ja
Anti calcium filter
Ja
Bodem met antislip
Ja
BPA-vrij
Ja
MPN (Manufacturer Part Number)
23447016002

Instellingen en functies

Automatisch uitschakelen
Ja
Automatische kook stop
Ja
Droogkoken veiligheid
Ja
Anti drup
Ja
Indicatielampje
Ja
Indicatie afgerond
Ja
Koord opslagruimte
Ja
Temperatuur indicator
Ja
Temperatuur instellingen
Nee
Waarschuwingssignaal
Nee
Warmhoud functionaliteit
Nee
Waterfilter
Nee
Waterniveau indicator
Ja

Technische specificaties

Verpakkingsgewicht
1490 g
Vermogen
2400 W
Materiaal behuizing
RVS
Minimale temperatuur
100 °C
Snoerlengte
0.61 m
Materiaal kan
RVS

Bijgeleverde accessoires en toebehoren

Aanvullende functies
Kookt 1 kop in 55 seconden Capaciteit van 1.7 liter Thermometer die laat zien hoe warm het water is Snelkookzone voor 1, 2 of 3 koppen Bespaart tot 66% energie Roestvrijstalen waterkoker met fraaie retroaccenten Perfecte schenktuit Gemakkelijk afneembaar deksel Waterniveauvenster Verlichte aan-uitknop 2 jaar garantie (+1 jaar gratis garantie bij registratie voor 28 dagen na aankoop op www.russellhobbs.nl

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Russell Hobbs

Overige kenmerken

App vereist voor volledige functionaliteit
Nee
Bediening
Knoppen
Bediening via mobiele app
Nee
CE markering
Zichtbaar
Draaibaar 360 graden
Ja
Dubbelwandig
Nee
Fabrieksgarantie termijn
2 jaar
Inclusief thee-filter
Nee
Inhoud
1.7 l
Kan zelfstandig met internet verbinden
Nee
Keukenapparatuur stijl
Retro
Kooktijd tot afslaan
55
Model
21671-70
Ondersteuning met updates
Niet van toepassing
Product breedte
25.70 cm
Product gewicht
1180 g
Product hoogte
17 cm
Product lengte
24.20 cm
Reparatie type
Carry-in
Taal handleiding
Universeel, Nederlands
Uitzonderingen fabrieksgarantie
+1 jaar gratis garantie bij registratie voor 28 dagen na aankoop via Russell Hobbs
Verpakking breedte
212 mm
Verpakking hoogte
233 mm
Verpakking lengte
198 mm
Verpakkingsinhoud
Waterkoker, voetstuk, antikalkfilter, handleiding.
Werkt op 12volt
Nee

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht