Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56 - 20560013018

Categorie
Koffieaccessoires & Onderhoud
Merk
Russell Hobbs
EAN

Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56 - 20560013018

Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56 - 20560013018 - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€24,80

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€2,77 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€22,03).

De RUSSELL HOBBS - Glazen kan Cottage 18504-56 is een stijlvolle, duurzame kan van glas. Past bij verschillende interieurs en is makkelijk schoon te maken.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56 - 20560013018?

Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56 - 20560013018 kost nu €24,80 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 20 oktober 2026 om 14:40). Dat is €2,77 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€22,03). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €22 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€24,80
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€22,03 10 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€23,71 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
20 oktober 2026 Bol.com €23,07 €23,20
19 oktober 2026 Bol.com €24,40 €23,07
18 oktober 2026 Bol.com €22,38 €24,40
16 oktober 2026 Bol.com €25 €22,38
15 oktober 2026 Bol.com €25,32 €25
13 oktober 2026 Bol.com €22,22 €25,32
12 oktober 2026 Bol.com €22,38 €22,22
11 oktober 2026 Bol.com €22,22 €22,38
10 oktober 2026 Bol.com €22,82 €22,22
9 oktober 2026 Bol.com €22,22 €22,82

Prijsanalyse van Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56

Hoogste prijs in 90 dagen: €26,41 (20 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 24×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wacht als het kan. In de afgelopen 30 dagen waren er lagere prijzen dan nu, tot €22,03. Dat voorspelt niet wat de prijs hierna doet.

Hoe heeft de prijs van Russell Hobbs Glazen Kan Cottage 18504-56 zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €23,12.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De RUSSELL HOBBS - Glazen kan Cottage 18504-56 is een stijlvolle keuze voor je keuken. De kan is gemaakt van hoogwaardig glas, wat hem duurzaam en makkelijk schoon te maken maakt. De klassieke cottage-stijl past bij verschillende interieurs. Perfect voor het serveren van drankjes of als decoratief element.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4008496705788
Kleur
-
MPN (Manufacturer Part Number)
20560013018

Technische specificaties

Verpakkingsgewicht
0.67 kg

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
RUSSELL HOBBS
Fabrikantgegevens
De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)
Geschikt voor
Geschikt als koffiezet koffiekan
Materiaal
Glas, Kunststof
Taal handleiding
Universeel
Verpakking breedte
17.500 cm
Verpakking hoogte
27.000 cm
Verpakking lengte
20.500 cm
Verpakkingsinhoud
-
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht