Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver

Categorie
Schoonmaakartikelen
Merk
Esschert Design
EAN

Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver

Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver - afbeelding 1 van 4 Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver - afbeelding 2 van 4 Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver - afbeelding 3 van 4 Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver - afbeelding 4 van 4
1 van 4

Laagste productprijs

€22,65

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Inhoud
No results found
4.8 l
6.9 l
14.7 l
21 l

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver?

Esschert Design Teil Plantenpot 21L - 59x45x15cm - Zilver kost nu €22,65 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 20 oktober 2026 om 08:22). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €21 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€22,65
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€22,65 18 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€24,34 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
18 september 2026 Bol.com €22,90 €22,65
17 september 2026 Bol.com €24,99 €22,90
18 augustus 2026 Bol.com €25,21 €24,99
17 augustus 2026 Bol.com €25,57 €25,21
16 augustus 2026 Bol.com €25,19 €25,57
14 augustus 2026 Bol.com €25,57 €25,19
13 augustus 2026 Bol.com €24,99 €25,57
7 augustus 2026 Bol.com €24,34 €24,99

Prijsanalyse van Esschert Design Teil Plantenpot 21L

Hoogste prijs in 90 dagen: €25,57 (13 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs in je budget past. €22,65 is de laagste prijs die we de afgelopen 90 dagen voor Esschert Design Teil Plantenpot 21L zagen. Een verdere daling is mogelijk, maar niet te voorspellen.

Hoe heeft de prijs van Esschert Design Teil Plantenpot 21L zich ontwikkeld?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 8% lager dan de maand ervoor.

Is de adviesprijs realistisch?

Goed om te weten: de adviesprijs van €24,99 is hier geen papieren bedrag, want winkels vroegen het de afgelopen 90 dagen ook echt. Ten opzichte daarvan betaal je nu €2,34 minder.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Esschert Design Plantenpot/teil gemaakt van zink in de kleur zilver. Ieder plantje komt prachtig tot zijn recht in deze fraaie plantenpot/teil. Deze grote teil is ook zeer handig voor het opbergen van tuingereedschap. Combineer meerdere formaten zinken potten bij elkaar voor een speels effect. Afmetingen: L59 x D45 X H15 cm.

Let op: zink is niet 100% gegarandeerd waterdicht. Plaats eventueel een schotel/bordje onder de teil om lekken te voorkomen.

Voordelen van dit artikel

  • Brengt sfeer en stijl in iedere tuin
  • Robuuste en stoere uitstraling
  • Geschikt voor kuipplantjes en eenjarige bloeiers

Kenmerken

  • Merk: Esschert Design
  • Materiaal: Metaal
  • Kleur: Zilver
  • Lengte: 59 cm
  • Breedte: 45 cm
  • Hoogte: 15 cm
  • Breekbaar: Nee
  • Inhoud in liter: 21 liter

Esschert Design

Esschert Design heeft de natuur als grote inspirator. Zij bieden unieke (cadeau)artikelen die kwaliteit en originaliteit koppelen aan functionaliteit. Het merk wil mensen laten genieten van het buitenleven in zowel de tuin als de natuur.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8714982172069
Met handgreep / handgrepen
Ja
Inclusief deksel
Nee
Kleur
Zilver
Merk
Esschert Design
Materiaal
Zink

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Product hoogte
15 cm
Product lengte
59 cm
Diameter
59 cm
Verpakking hoogte
15 cm
Verpakkingsgewicht
1.49 kg

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Verpakkingsinhoud
1x Esschert Design Teil/plantenpot

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie termijn
1 jaar
Reparatie type
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie
Niet van toepassing

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Esschert Design Bv

Overige kenmerken

Aantal consumenteneenheden (CE)
1
Inhoud
21 l
Materiaal handgreep / handgrepen
Metaal
Product breedte
45 cm
Product gewicht
1.493 kg
Verpakking breedte
45 cm
Verpakking lengte
59 cm

Mensen bekeken ook

Koopgidsen en tips

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht