Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk

Categorie
Huisparfum & geurstokjes
Merk
Aroma Vera
EAN

Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk

Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€4,60

bij Superfoodstore + €4,95 verzending · totaal €9,55

Laagste prijs in 82 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 82 dagen niet.

Kleur
Amber
Oudh
Wit
Kleur

Ook verkrijgbaar bij

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 82 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk?

De laagste prijs voor Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk is nu €4,60 bij Superfoodstore, plus €4,95 verzendkosten (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 00:33). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 82 dagen niet. We vergeleken 3 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €4 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

3 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Superfoodstore Laagste
+ €4,95 verzending gratis vanaf €60
€4,60
Bekijk
VitAdvice
+ €6,49 verzending gratis vanaf €75
€4,95
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€9,95
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 82 dagen
€4,60 14 september
Gemiddelde prijs in 82 dagen
€4,95 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 82 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Prijsanalyse van Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk

Hoogste prijs in 82 dagen: €4,95 (31 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs in je budget past. €4,60 is de laagste prijs die we de afgelopen 82 dagen voor Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk zagen. Een verdere daling is mogelijk, maar niet te voorspellen.

Hoe heeft de prijs van Aroma Vera Amberblok Jasmijn 1 Stuk zich ontwikkeld?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 6% lager dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Superfoodstore te bestellen in plaats van bij VitAdvice, de middelste van de 3 winkels bespaar je vandaag €0,35. De prijzen lopen van €4,60 tot €9,95.

Is de adviesprijs realistisch?

Zie je ergens een flinke korting op de adviesprijs van €5,45? Weet dan dat je dit product de afgelopen 82 dagen sowieso nooit meer dan €4,95 kwijt was. De echte besparing zit in de vergelijking met de gemiddelde prijs.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Aroma Vera Amberblok jasmijn is een compact geurblokje dat een warme, zoete jasmijngeur verspreidt. Het blokje is draadloos in gebruik en hoeft niet opgeladen of gevuld te worden, waardoor je direct aan de slag kunt zonder gedoe met navullingen of batterijen.

Je gebruikt het op verschillende manieren: leg het blokje op een schaaltje en de geur verspreidt zich door de kamer. Als je de geur sterker wilt, kun je het schraapsel van het blokje smelten in een geurbrander of op een schaaltje bij de verwarming zetten. Ook is het mogelijk om het schraapsel op te zuigen met je stofzuiger, zodat de geur tijdens het schoonmaken door het huis verspreid wordt. Bovendien kun je het blokje als natuurlijk parfum gebruiken door het zachtjes op je huid te wrijven.

De jasmijngeur geeft een ontspannen sfeer en blijft wekenlang hangen. Het blokje is klein en makkelijk te plaatsen, waardoor het zowel functioneel als decoratief is. Ideaal als je op zoek bent naar een subtiele, langdurige geurervaring zonder chemicaliën of kunstmatige geuren.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8714248009023

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht