JENS Living Plaid Senn - Gerecycled katoen - 130 x 180 cm - Zwart

Categorie
Woonaccessoires
Merk
JENS Living
EAN

JENS Living Plaid Senn - Gerecycled katoen - 130 x 180 cm - Zwart

JENS Living Plaid Senn - Gerecycled katoen - 130 x 180 cm - Zwart - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€22,99

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 32 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 32 dagen niet.

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 32 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost JENS Living Plaid Senn - Gerecycled katoen - 130 x 180 cm - Zwart?

JENS Living Plaid Senn - Gerecycled katoen - 130 x 180 cm - Zwart kost nu €22,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 09:39). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 32 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €21 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€22,99
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 32 dagen
€22,99 21 september
Gemiddelde prijs in 32 dagen
€22,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 32 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Prijsanalyse van JENS Living Plaid Senn

Hoogste prijs in 32 dagen: €22,99 (21 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: kopen kan nu, want dit is de laagste prijs in 32 dagen. Wil je toch minder betalen, dan kun je een prijsalert instellen op jouw bedrag.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit plaid uit India is gemaakt van gerecycled katoen en heeft daardoor een duurzaam karakter. Met het originele patroon en de trendy kwastjes is dit plaid een leuke verschijning in je interieur. Leg het plaid uitgevouwen op de bank of op het bed of gebruik dit kleed om heerlijk onder te kruipen tijdens de koude winterdagen.

Ook beschikbaar in: Groen / Roest / Beige

Specificaties:
Merk: JENS Living
Afmetingen: 130 x 180 cm
Kleur: Zwart
Materiaal: Gerecycled katoen
Dit artikel is ECO friendly

Specificaties

Productinformatie

EAN
8721001924974

Afmetingen

Product breedte
180 cm
Product lengte
130 cm

Materiaal & Kleur

Materiaal
Katoen
Kleur
Zwart

Wasvoorschrift

Wasbaar
Ja
Wasvoorschrift
Machinewas 30 °C
Geschikt voor wasdroger
Nee

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
The Gift B.V.

Overige kenmerken

Doelgroep
Volwassenen
Speciaal voor kinderen
Nee
Type deken
Bovendeken

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht