Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart vanaf €8,49

Categorie
Elektra
Merk
Tru Components
EAN
Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart
Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart
Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart
Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart
Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart
Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm - Zwart

Deze adapter van TRU COMPONENTS zet een BNC-bus om naar twee banaanstekkers van 4 mm. Hij is zwart en gemaakt van kunststof en PVC, wat hem stevig maar licht maakt. De adapter is zo klein dat hij makkelijk in je gereedschapskist past: hij meet slechts 15,5 mm breed, 30,7 mm diep en 53,6 mm hoog.

Hij is bedoeld voor meet- en testdoeleinden waar je een BNC-aansluiting wilt koppelen aan standaard meetkabels met banaanstekkers. De meetcategorie CAT I 300V betekent dat je hem veilig kunt gebruiken bij werkzaamheden aan elektronica met lage spanning, zoals schakelkasten of testopstellingen. De adapter heeft geen display of app-ondersteuning en werkt op batterijen, wat hem heel eenvoudig maakt. De CE-markering is duidelijk zichtbaar, en de handleiding is beschikbaar in het Duits en Engels.

Je sluit de BNC-kabel aan op de bus en steekt de twee banaanstekkers in je meetapparatuur of kabels. Omdat de adapter recht is, zit er geen gekke bocht in je kabels, wat het overzichtelijk houdt. Handig voor wie regelmatig meetinstrumenten aansluit zonder gedoe.

Prijsvergelijking

Conrad Laagste
+ €8,90 verzending gratis vanaf €100
€8,49
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€14,44
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€14,74
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
11 augustus 2026 Bol.com € 14,39 € 14,44

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 8,49 (op 3 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 8,49
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 14,44 (op 17 september)
Prijswijzigingen in 30 dagen

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Vandaag vind je Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm vanaf € 8,49 bij Conrad. Dat is de laagste prijs die wij in de afgelopen 90 dagen voorbij zagen komen. Op de piek betaalde je zelfs € 14,44.

Wanneer daalt de prijs van Tru Components Adapterstekker BNC-bus 4mm?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond € 8,68.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Conrad te bestellen in plaats van bij Galaxus bespaar je vandaag € 6,25. Je hebt keuze uit 3 winkels, met prijzen van € 8,49 tot € 14,74.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4064161148250
Digitaal display
Nee
Kleur
Zwart

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Conrad Electronic SE Hirschau/CEI Hongkong

Overige kenmerken

Bediening via mobiele app
Nee
CE markering
Zichtbaar
Fabrieksgarantie termijn
1 jaar
Materiaal
Kunststof, PVC
Meetcategorie
CAT I 300V
Taal handleiding
Duits, Engels
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Nee
Verpakking breedte
15.5 mm
Verpakking hoogte
53.6 mm
Verpakking lengte
30.7 mm
Verpakkingsgewicht
20.10 g
Voedingstype
Batterij

Mensen bekeken ook

Hager LNH2025MK MESPAT.NH2 25A

Hager LNH2025MK MESPAT.NH2 25A - 3 Stuks - Wit

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 21,90
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Shelly Wall Display XL 3800238071691

Shelly Wall Display XL 3800238071691 - Grijs

Beschikbaar bij 4 winkels

€ 266,00
Vergelijk 4 winkels
Prijsalert instellen
Tru Components TC-13224192 Druktoets 36V

Tru Components TC-13224192 Druktoets 36V - Rood - IP65

Beschikbaar bij 3 winkels

€ 8,99
Vergelijk 3 winkels
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht