Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel

Categorie
Sleutels & doppensets
Merk
Gedore
EAN

Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel

Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel - afbeelding 1 van 2 Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel - afbeelding 2 van 2
1 van 2

Laagste productprijs

€6,63

bij GYZS + €6,95 verzending · totaal €13,58

Gemiddelde prijs

Gelijk aan het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€6,63).

Handige 8x9 mm pijpsleutel van Gedore met hol middenstuk. Geschikt voor precisiewerk, gemaakt van verchroomd C35 staal. Lengte 105 mm, gewicht 41 gram. Volgt normen zoals DIN 896 v...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel?

De laagste prijs voor Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel is nu €6,63 bij GYZS, plus €6,95 verzendkosten (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 03:23). Dat is gelijk aan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€6,63) en €0,08 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€6,55 op 2 september). We vergeleken 3 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €6 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

3 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

GYZS Laagste
+ €6,95 verzending gratis vanaf €100
€6,63
Bekijk
Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€9,38
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€11,96
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€6,55 2 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€6,63 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 oktober 2026 Bol.com €12,74 €11,96
20 oktober 2026 Bol.com €11,83 €12,74
19 oktober 2026 Bol.com €12,74 €11,83
19 oktober 2026 Galaxus €10,11 €9,38
18 oktober 2026 Bol.com €11,85 €12,74
18 oktober 2026 Galaxus €8,66 €10,11
17 oktober 2026 Bol.com €12,74 €11,85
16 oktober 2026 Bol.com €11,71 €12,74
15 oktober 2026 Bol.com €12,74 €11,71
12 oktober 2026 Bol.com €11,92 €12,74

Prijsanalyse van Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel

Hoogste prijs in 90 dagen: €6,75 (24 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 1×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop alleen als deze prijs in je budget past. Hij ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen en kwam de afgelopen 30 dagen niet onder €6,55. De eerdere €6,55 van 2 september geeft geen zekerheid over een volgende daling.

Hoe heeft de prijs van Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €6,59.

Wat scheelt het waar je koopt?

Vergelijken loont vandaag: bij GYZS betaal je €2,75 minder dan bij Galaxus, de middelste van de 3 winkels. De prijzen lopen van €6,63 tot €11,96.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Gedore 26 R 8x9 pijpsleutel is een handgereedschap met een hol middenstuk en een maat van 8x9 mm. De sleutel heeft een totale lengte van 105 mm en weegt slechts 41 gram, waardoor hij licht en handzaam blijft.

Deze pijpsleutel is vervaardigd volgens DIN 896 vorm B, ISO 2236 en ISO 1085. Het materiaal is naadloos verchroomd C35 staal, wat zorgt voor een hoge slijtvastheid en corrosiebestendigheid. Daarnaast heeft de sleutel een gat voor een wringstaaf (26 D of 26 RS, apart aan te schaffen). Let op: dit model is niet genormeerd.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4010886621028

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
TECHNAG

Overige kenmerken

Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)
In een set
Nee
Materiaal
Niet van toepassing
Verpakking breedte
17 mm
Verpakking hoogte
14 mm
Verpakking lengte
112 mm
Verpakkingsgewicht
35 g
Verpakkingsinhoud
1 stuks Gedore 26 R 8X9 Pijpsleutel

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht