Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm

Categorie
Tangen
Merk
Brüder Mannesmann
EAN

Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm

Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm - afbeelding 1 van 2 Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm - afbeelding 2 van 2
1 van 2

Laagste productprijs

€9,64

bij Galaxus + €2,99 verzending · totaal €12,63

Goede prijs

€3,55 onder het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€13,19).

Ook verkrijgbaar bij

Combinatietang van Brüder Mannesmann, 20 cm lang. Hoogwaardig staal met matverchroomd oppervlak en 2-componenten grepen met afglijdbeveiliging. Geschikt voor professioneel en huish...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Deze prijs zagen we de afgelopen 30 dagen niet voorbijkomen, daarvoor wel. Even geduld dus: wij houden het voor je in de gaten.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm?

De laagste prijs voor Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm is nu €9,64 bij Galaxus, plus €2,99 verzendkosten (gecontroleerd op 21 oktober 2026 om 06:14). Dat is €3,55 minder dan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€13,19) en €0,74 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€8,90 op 10 september). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €9 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Galaxus Laagste
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€9,64
Bekijk
Bol.com
Gratis verzending
€13,19
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€9,64
Laagste prijs in 90 dagen
€8,90 10 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€13,19 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
19 september 2026 Galaxus €8,90 €9,64
28 augustus 2026 Bol.com €14,81 €13,19

Prijsanalyse van Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm

Hoogste prijs in 90 dagen: €14,81 (23 juli). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs bij je budget past. Je betaalt €3,55 minder dan gemiddeld in de afgelopen 90 dagen; op 10 september was hij €8,90. Die eerdere prijs biedt geen garantie voor een volgende daling.

Hoe heeft de prijs van Brüder Mannesmann Combinatietang 200mm zich ontwikkeld?

De trend zit mee: de afgelopen maand daalde de prijs zo'n 20% ten opzichte van de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Galaxus te bestellen in plaats van bij Bol.com bespaar je vandaag €3,55. De prijzen lopen van €9,64 tot €13,19.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Brüder Mannesmann Combinatietang 200 mm is een stevige combinatietang met een lengte van 20 centimeter. Hij is gemaakt van hoogwaardig staal en heeft een meervoudig matverchroomd oppervlak, wat zorgt voor extra duurzaamheid en corrosiebestendigheid.

De tang heeft 2-componenten grepen met een afglijdbeveiliging, waardoor je hem stevig vast kunt houden en beter grip hebt bij het werken. Ideaal voor zowel professioneel als huishoudelijk gebruik waar je een betrouwbare tang nodig hebt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
4003315699781

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
PGN Trading BV

Overige kenmerken

Kleur
neutraal
Materiaal
Staal
Product lengte
200 cm
Softgrip
Ja
Toepassing tang
Vlechten, Vastgrijpen, Gaten maken, Persen, Buigen, Krimpen, Losdraaien, Vastmaken, Grijpen, Uittrekken, Bevestigen, Afklemmen, Aandraaien, Strippen, Afknijpen, Verbinden, Snijden, Vasthouden, Knippen
Type tang
Combinatietang
Verpakking lengte
30 cm
Verpakkingsgewicht
350 g
Verpakkingsinhoud
1x Brüder Mannesmann Combinatietang 200 mm
eWaste
Nee

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht