Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk

Categorie
Zaagbladen & Accessoires
Merk
Bosch Professional
EAN

Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk

Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk - afbeelding 1 van 6 Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk - afbeelding 2 van 6 Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk - afbeelding 3 van 6 Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk - afbeelding 4 van 6 Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk - afbeelding 5 van 6 Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€23,14

bij Galaxus + €2,99 verzending · totaal €26,13

Laagste prijs in 90 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet.

Zaagblad van 190 mm voor hout met 12 tanden en ATB tandvorm. Geschikt voor standaard zaagmachines met asgat van 30 mm. Zaagbreedte 2,6 mm en bladdikte 1,6 mm.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk?

Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout - 1 Stuk kost nu €23,14 bij Galaxus, plus €2,99 verzendkosten (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 06:24). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 90 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €21 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Galaxus

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Galaxus
+ €2,99 verzending gratis vanaf €30
€23,14
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€23,14 26 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€32,67 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
12 oktober 2026 Bol.com €32,91 €33,32
10 oktober 2026 Bol.com €33 €32,91
8 oktober 2026 Galaxus €26,87 €23,14
4 oktober 2026 Bol.com €33,22 €33
4 oktober 2026 Galaxus €26,86 €26,87
3 oktober 2026 Bol.com €33 €33,22
3 oktober 2026 Galaxus €23,14 €26,86
26 september 2026 Galaxus €26,87 €23,14
21 september 2026 Bol.com €33,22 €33
20 september 2026 Bol.com €33 €33,22

Prijsanalyse van Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout

Hoogste prijs in 90 dagen: €33 (23 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 4×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een sterk moment om te kopen. Goedkoper zagen we Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout de afgelopen 90 dagen niet. Hoelang deze prijs blijft gelden, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Bosch Professional Cirkelzaagblad Optiline 190mm Hout zich ontwikkeld?

De prijs beweegt de goede kant op: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 21% lager dan de maand ervoor.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Zaagblad Optiline Wood van CIRKZB speciaal voor houtbewerking. Dit blad heeft een buitendiameter van 190 mm en een zaagbreedte van 2,6 mm. Het asgat is 30 mm geschikt voor standaard zaagmachines.

Dit blad heeft 12 tanden met een ATB tandvorm (Alternate Top Bevel) voor een scherp en schoon snijresultaat. De bladdikte is 1,6 mm, wat zorgt voor minder wrijving en een langere levensduur.

Specificaties

Productinformatie

EAN
3165140373692
Aantal stuks in verpakking
1 stuk(s)
Verpakkingsinhoud
1 stuks Bosch Professional Cirkelzaagblad voor Hout | Optiline | Ø 190mm Asgat 30mm 12T

Kenmerken

Materiaal
Metaal
Geschikt voor materiaal
Hout
Verpakkingsgewicht
0.44 kg
Diameter zaagblad
190 mm

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Robert Bosch Power Tools GmbH

Overige kenmerken

MPN (Manufacturer Part Number)
2608641187
Taal handleiding
Nederlands, Geen taal, Universeel
Verpakking breedte
217 mm
Verpakking hoogte
13 mm
Verpakking lengte
250 mm

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht