Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL

Categorie
Werkhandschoenen
Merk
Mechanix Wear
EAN

Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL

Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL - afbeelding 1 van 4 Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL - afbeelding 2 van 4 Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL - afbeelding 3 van 4 Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL - afbeelding 4 van 4
1 van 4

Laagste productprijs

€34,99

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€3,07 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€31,92).

Kledingmaat
L
XL
Kledingmaat
L XL

Ook verkrijgbaar bij

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 42 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL?

De laagste prijs voor Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm - XL is nu €34,99 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:03). Dat is €3,07 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€31,92) en €3,50 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 42 dagen (€31,49 op 13 september). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €31 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€34,99
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€42,68
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€31,92
Laagste prijs in 42 dagen
€31,49 13 september
Gemiddelde prijs in 42 dagen
€34,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 42 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
7 oktober 2026 Bol.com €35,49 €34,99
29 september 2026 Bol.com €31,92 €35,49
25 september 2026 Bol.com €32,08 €31,92
24 september 2026 Bol.com €32,13 €32,08
23 september 2026 Bol.com €32,17 €32,13
19 september 2026 Bol.com €31,90 €32,17
17 september 2026 Bol.com €31,86 €31,90
16 september 2026 Bol.com €31,49 €31,86
13 september 2026 Bol.com €31,59 €31,49
11 september 2026 Bol.com €32,31 €31,59

Prijsanalyse van Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm

Hoogste prijs in 42 dagen: €35,49 (29 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 5×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wachten kan lonen. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 42 dagen, en in de afgelopen 30 dagen was hij op meerdere dagen goedkoper, met een minimum van €31,92. Een nieuwe daling is niet zeker.

Hoe heeft de prijs van Mechanix Wear High-Dexterity Handschoenen 0.5mm zich ontwikkeld?

De prijs kruipt omhoog: de afgelopen maand lag hij gemiddeld 8% hoger dan de maand ervoor.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij Galaxus bespaar je vandaag €7,69. De prijzen lopen van €34,99 tot €42,68.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Mechanix Wear High-Dexterity Gloves Specialty 0,5mm zijn dunne werkhandschoenen die perfect zijn als je veel precisiewerk doet en daarbij toch bescherming nodig hebt. Ze zijn vooral geschikt voor klusjes waar je vingers veel moeten voelen, zoals bij elektrisch werk, autowerk, assemblage of onderhoud. Door de combinatie van 0,5 mm dik kunstleer aan de handpalm en een ademende stof aan de rug blijven ze soepel en voel je alles precies, alsof je geen handschoen draagt.

De handschoenen zitten strak maar comfortabel dankzij de elastische klittenbandsluiting en de TrekDry®-stof zorgt dat zweet en vocht snel verdwijnen. Dubbele naden aan de buitenkant geven extra stevigheid, terwijl verborgen naden binnenin irritatie voorkomen. Je kunt ze op 30 °C in de wasmachine stoppen, wat ze makkelijk onderhoudbaar maakt.

Ze voldoen aan de EN388:2003-norm, wat betekent dat ze een basisbescherming bieden tegen slijtage, scheuren en perforatie. De pasvorm is goed, zelfs in de grootste maat (XL), omdat de handschoen zich aanpast aan je hand. Let op: ze zijn niet snij-, schuur- of koudebestendig en hebben geen anti-sliplaag. Ze zijn dus ideaal voor lichte tot gemiddelde klussen waarbij gevoeligheid voorop staat.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0781513627846
Materiaal
Nylon, Polyester, Polyurethaan

Technische specificaties

Verpakkingsgewicht
0.09 kg

Eigenschappen

Verpakkingsinhoud
1 paar Mechanix Wear High-Dexterity Gloves Specialty 0.5mm maat XL
Kleur
Zwart, Grijs
Keurmerk
EN388: 2003

Garantie

Fabrieksgarantie termijn
3 maanden
Reparatie type
Carry-in

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Mechanix Wear, Inc.

Overige kenmerken

Aantal stuks in verpakking
1 paar
Ademend
Ja
Anti-slip
Nee
CE markering
Zichtbaar
Gevoerd
Ja
Kledingmaat
XL
Koudebestendig
Nee
Materiaal voering
N.v.t.
Schuurvast
Nee
Snijbestendig
Nee
Type werkhandschoenen
Werkhandschoenen
Verpakking breedte
114 mm
Verpakking hoogte
42 mm
Verpakking lengte
282 mm
Vetafstotend
Nee
Vingergevoelig
Ja
Werkkleding-opties
Niet van toepassing

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht