Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L

Categorie
Werkhandschoenen
Merk
Mechanix Wear
EAN

Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L

Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L - afbeelding 1 van 6 Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L - afbeelding 2 van 6 Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L - afbeelding 3 van 6 Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L - afbeelding 4 van 6 Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L - afbeelding 5 van 6 Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€41,95

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€11,19 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€30,76).

Kledingmaat
No results found
L
M
S
XL

Ook verkrijgbaar bij

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 54 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat is de laagste prijs voor Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L?

De laagste prijs voor Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo - L is nu €41,95 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:03). Dat is €11,19 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€30,76). We vergeleken 2 winkels met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €30 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

2 winkels vergelijken

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com Laagste
Gratis verzending
€41,95
Bekijk
Galaxus
Gratis verzending
€48,13
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 54 dagen
€30,76 8 oktober
Gemiddelde prijs in 54 dagen
€38,99 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 54 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
22 oktober 2026 Bol.com €43,99 €41,95
21 oktober 2026 Bol.com €45 €43,99
20 oktober 2026 Bol.com €41,95 €45
15 oktober 2026 Bol.com €45 €41,95
14 oktober 2026 Bol.com €30,76 €45
8 oktober 2026 Bol.com €32,38 €30,76
5 oktober 2026 Bol.com €38,99 €32,38
2 oktober 2026 Bol.com €39,49 €38,99
1 oktober 2026 Bol.com €39,39 €39,49
29 september 2026 Bol.com €39,59 €39,39

Prijsanalyse van Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo

Hoogste prijs in 54 dagen: €45 (14 oktober). Prijswijzigingen in 30 dagen: 14×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wachten kan lonen. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 54 dagen, en in de afgelopen 30 dagen was hij op meerdere dagen goedkoper, met een minimum van €30,76. Een nieuwe daling is niet zeker.

Hoe heeft de prijs van Mechanix Wear M-Pact Handschoenen Woodland Camo zich ontwikkeld?

Grote schommelingen zien we niet: de prijs beweegt al weken rond €38,21.

Wat scheelt het waar je koopt?

Door bij Bol.com te bestellen in plaats van bij Galaxus bespaar je vandaag €6,18. De prijzen lopen van €41,95 tot €48,13.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Mechanix Wear M-Pact Woodland Camo zijn stevige werkhandschoenen met impactbescherming voor intensief gebruik. Ze zijn vooral bedoeld voor mensen die met zware taken bezig zijn, zoals onderhoudswerk, reparaties of klussen waarbij je handen veel te verduren krijgen.

De handschoenen voldoen aan de EN 388:2016-norm voor bescherming tegen snij- en slijtagegevaar. Zo zit er een versterking in de handpalm die schuurbestendig is en een aanpassing aan de vingertoppen die extra slijtvastheid biedt. De binnenkant is gevoerd met microfiber, waardoor ze comfortabel zitten en ademend zijn. Je kunt ze zelfs in de wasmachine stoppen voor onderhoud.

Deze handschoenen zijn geschikt voor mensen die zowel vingergevoeligheid als bescherming nodig hebben. De palm is gemaakt van synthetisch leer en heeft touchscreen-technologie, zodat je je telefoon kunt bedienen zonder de handschoenen uit te hoeven doen. Daarnaast zit er een D3O®-palmvulling in die schokken en trillingen absorbeert, wat handvermoeidheid vermindert bij lang gebruik.

Ze zijn in de kleur Woodland Camo en alleen verkrijgbaar in maat L. De handschoenen wegen ongeveer 0,21 kg per paar en zitten in een handige verpakking.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0781513633465, 0781513633458, 0781513633441, 0781513633472
Materiaal
Nylon, Polyester, Polyurethaan, Rubber

Technische specificaties

Verpakkingsgewicht
0.21 kg

Eigenschappen

Verpakkingsinhoud
1 paar Mechanix Wear M-pact handschoenen Woodland Camo maat L
Kleur
Woodland Camo
Keurmerk
EN 388: 2016

Garantie

Fabrieksgarantie termijn
3 maanden
Reparatie type
Carry-in

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Mechanix

Overige kenmerken

Aantal stuks in verpakking
1 paar
Ademend
Ja
Anti-slip
Nee
CE markering
Zichtbaar
Gevoerd
Ja
Kledingmaat
L
Koudebestendig
Nee
Materiaal voering
Microfiber
Schuurvast
Ja
Snijbestendig
Nee
Type werkhandschoenen
Werkhandschoenen
Verpakking breedte
127 mm
Verpakking hoogte
70 mm
Verpakking lengte
283 mm
Vetafstotend
Nee
Vingergevoelig
Ja
Werkkleding-opties
Antistatisch

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht