Kade 171 Espressomok Porto - Blauw/groen - 6 Stuks vanaf €44

Categorie
Glazen & Drinken
Merk
Kade 171
EAN
Kade 171 Espressomok Porto - Blauw/groen - 6 Stuks
Kade 171 Espressomok Porto - Blauw/groen - 6 Stuks

Deze Espressomok Porto in blauw met groen is een set van zes Portugese stoneware mokken speciaal ontworpen voor het serveren van espresso. Ze zijn compact en stevig, met een hoogte van 6,5 cm en een diameter van 5 cm. De kleurstelling in blauw met groen sluit naadloos aan bij de Porto serviesset van hetzelfde merk en materiaal, waardoor je een stijlvolle uitstraling krijgt als je espresso serveert.

De mokken zijn gemaakt van keramiek en hebben een inhoud van ongeveer 50 ml, wat ideaal is voor een standaard espresso. Ze zijn vaatwasserbestendig en magnetronbestendig, zodat je ze gemakkelijk kunt schoonmaken en opwarmen. Let op: de mokken zijn niet geschikt voor de vriezer en zijn breekbaar, dus behandel ze met zorg.

Deze set is perfect voor wie van espresso houdt en waarde hecht aan een mooie presentatie. De ambachtelijke afwerking en het Portugese design maken ze een praktische en stijlvolle aanvulling op je servies.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€44,00
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Kade 171 Espressomok Porto?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 44 (op 14 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 44
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 44 (op 14 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Op dit moment betaal je bij Bol.com € 44 voor Kade 171 Espressomok Porto. Daarmee zit je precies op het laagste punt van de afgelopen 90 dagen; de prijs liep in die periode uiteen tot € 44.

Wanneer daalt de prijs van Kade 171 Espressomok Porto?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 44.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8721139063958
Merk
Kade 171
Kleur
Blauw, groen
Materiaal
Keramiek
Met oor
Nee
Wegwerp
Nee

Geschikt voor

Vaatwasser veilig
Ja
Magnetronbestendig
Ja
Vriezerbestendig
Nee

Afmetingen & gewicht

Product hoogte
6.50 cm
Product lengte
5 cm
Inhoud
0.05 l

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Cerâmica Artística Vale do Neiva, Lda

Overige kenmerken

Aantal artikelen in verpakking
6 stuk(s)
Breekbaar
Ja
Type koffie- en theeglas
Koffieglas

Mensen bekeken ook

Serax Sergio Herman Inku Beker S

Serax Sergio Herman Inku Beker S - 25cl - 4 Stuks

Bij Bol.com

€ 36,29
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Serax Sergio Herman Inku Beker L

Serax Sergio Herman Inku Beker L - 30CL - 4 Stuks

Bij Bol.com

€ 75,00
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Kade 171 Faro Espressomokken

Kade 171 Faro Espressomokken - Blauw - 6 Stuks

Bij Bol.com

€ 44,00
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht