Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit

Categorie
Keukengerei
Merk
Le Creuset
EAN

Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit

Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit - afbeelding 1 van 3 Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit - afbeelding 2 van 3 Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit - afbeelding 3 van 3
1 van 3

Laagste productprijs

€69

bij Bol.com Gratis verzending

Goede prijs

€3,95 onder het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€72,95).

Kleur
Mat Zwart
Zwart
Kleur

Peper- en zoutset van Le Creuset in zwart/wit met roestvrijstalen molens. De molens zijn 21 cm hoog, hebben een hermetisch deksel en zijn duurzaam gebouwd. Geschikt voor dagelijks...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit?

Le Creuset Peper- en zoutset 21cm - Zwart/Wit kost nu €69 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 25 oktober 2026 om 08:26). Dat is €3,95 minder dan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€72,95) en €1,50 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€67,50 op 27 juli). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €65 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€69
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 30 dagen
€69
Laagste prijs in 90 dagen
€67,50 27 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€72,95 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
5 oktober 2026 Bol.com €74 €69
21 september 2026 Bol.com €74,95 €74
16 september 2026 Bol.com €69,95 €74,95
7 september 2026 Bol.com €74,95 €69,95
6 september 2026 Bol.com €69,95 €74,95
1 september 2026 Bol.com €72,95 €69,95
10 augustus 2026 Bol.com €73 €72,95
28 juli 2026 Bol.com €67,50 €73

Prijsanalyse van Le Creuset Peper- en zoutset 21cm

Hoogste prijs in 90 dagen: €74,95 (6 september). Prijswijzigingen in 30 dagen: 1×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is een goede prijs. Hij ligt onder de gemiddelde prijs van 90 dagen, maar boven het laagste punt van €67,50 op 27 juli. Wil je daarop wachten, stel dan een alert in; of die prijs terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Le Creuset Peper- en zoutset 21cm zich ontwikkeld?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond €70,61.

Is de adviesprijs realistisch?

Ja, deze klopt: eerder in de afgelopen 90 dagen lag de prijs daadwerkelijk tegen de adviesprijs van €72,95 aan. Ten opzichte van die adviesprijs betaal je nu €3,95 minder.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Le Creuset Peper- en zoutset in mat zwart/wit is een klassiek design dat past in elke keuken. De set bestaat uit een pepermolen en een zoutmolen, beide met een hermetisch afsluitbaar deksel om je kruiden vers te houden. De molens zijn gemaakt van duurzaam roestvrij staal en hebben een robuuste bouw, waardoor ze jarenlang meegaan. De capaciteit van de molens is 21 cm hoog, wat voldoende is voor een gemiddeld huishouden.

De molens zijn eenvoudig te vullen en te bedienen: draai gewoon aan de bovenkant om de kruiden te malen. Het design is tijdloos en combineert naadloos met andere Le Creuset-producten of je eigen keukenaccessoires. Ideaal voor wie waarde hecht aan zowel functionaliteit als stijl.

Specificaties

Productinformatie

EAN
0630870145848
MPN (Manufacturer Part Number)
-

Algemene kenmerken

Materiaal
Kunststof
Kleur
Zwart

Afmetingen & gewicht

Diameter
6.20 cm
Product breedte
6.20 cm
Product hoogte
20.80 cm
Product lengte
6.20 cm
Verpakkingsgewicht
0.75 kg

Verpakking

Aantal artikelen in verpakking
2 stuk(s)
Verpakkingsinhoud
Le Creuset Peper- en zoutset - Zwart / Wit - 21 cm

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie termijn
10 jaar
Reparatie type
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie
-

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Le Creuset Nederland B.V.

Overige kenmerken

Aanvullende functies
Keramisch mechanisme
Bediening
Handmatig
Breekbaar
Nee
Geschikt voor navulling
Ja
Inclusief deksel
Nee
Inclusief houder
Nee
Instelbare maalgraad
Nee
Materiaal maalschijven
Keramiek
Met verlichting
Nee
Product gewicht
0.55 kg
Type peper- en zoutstel
Universele molen
Verpakking breedte
13.10 cm
Verpakking hoogte
7 cm
Verpakking lengte
31.50 cm
Voedingstype
Handmatig

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht