Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart

Categorie
Pannen & Kookgerei
Merk
Cosy&Trendy
EAN

Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart

Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart - afbeelding 1 van 6 Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart - afbeelding 2 van 6 Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart - afbeelding 3 van 6 Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart - afbeelding 4 van 6 Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart - afbeelding 5 van 6 Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€21,49

bij Bol.com Gratis verzending

Gemiddelde prijs

Gelijk aan het gemiddelde van de afgelopen 90 dagen (€21,49).

Kleur Zwart
Diameter pan bovenzijde
18 cm
20.5 cm
24 cm
Diameter pan bovenzijde

Mosselpan van 24 cm met deksel voor het bereiden of serveren van mosselen. Het deksel sluit goed af en zorgt voor langer warmtebehoud. Handvatten en vaatwasbestendig.

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart?

Cosy&Trendy Mosselpan 24cm - Zwart kost nu €21,49 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 09:45). Dat is gelijk aan de gemiddelde prijs van de afgelopen 90 dagen (€21,49) en €0,14 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen (€21,35 op 7 september). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €20 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€21,49
Bekijk

Ook verkrijgbaar bij

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€21,35 7 september
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€21,49 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
7 oktober 2026 Bol.com €21,35 €21,49
30 september 2026 Bol.com €21,50 €21,35
29 september 2026 Bol.com €21,35 €21,50
7 september 2026 Bol.com €21,50 €21,35
4 september 2026 Bol.com €22,50 €21,50
3 september 2026 Bol.com €22,95 €22,50
2 september 2026 Bol.com €23,20 €22,95
1 september 2026 Bol.com €23,45 €23,20
31 augustus 2026 Bol.com €23,70 €23,45
28 augustus 2026 Bol.com €24,95 €23,70

Prijsanalyse van Cosy&Trendy Mosselpan 24cm

Hoogste prijs in 90 dagen: €24,95 (22 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 3×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: vergelijk met je budget. De prijs ligt op of boven de gemiddelde prijs van 90 dagen en kwam de afgelopen 30 dagen niet onder €21,35. Of de eerdere €21,35 van 7 september terugkomt, weten we niet.

Hoe heeft de prijs van Cosy&Trendy Mosselpan 24cm zich ontwikkeld?

Vergelijken we de afgelopen 30 dagen met de maand daarvoor, dan zien we de prijs gemiddeld 4% zakken.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Cosy&Trendy mosselpan van 24 cm doorsnede is zwart en weegt 4 kg. Deze pan is geschikt om mosselen in te bereiden of te serveren. Het bijbehorende deksel sluit goed af, waardoor stoom wordt vastgehouden en de temperatuur langer behouden blijft. Hierdoor blijft je gerecht warm en wordt de smaak beter.

De pan heeft handige handvatten voor een stevige grip en is vaatwasbestendig, waardoor schoonmaken eenvoudig is. Het deksel is inclusief en zorgt voor een betere warmtebehoud. Deze mosselpan wordt ook in de horeca gebruikt.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5411159011246
Merk
Cosy&Trendy
Kleur
Zwart
Vorm
Rond
Inclusief deksel
Ja
Materiaal
RVS
Materiaal deksel
RVS
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Geschikt voor

Geschikt voor type warmtebron
Gas
Vaatwasser veilig
Nee
Magnetronbestendig
Nee

Afmetingen & gewicht

Product breedte
24 cm
Product hoogte
21 cm
Product lengte
24 cm
Product gewicht
1.366 kg
Inhoud
5 l

Opties

Cool touch handgreep
Nee
Met maatverdeling
Nee
Warmteindicatie
Nee
Vergrendelbare deksel
Ja
Inclusief schenktuit
Nee
Antikleeflaag
Nee

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie termijn
1 jaar
Reparatie type
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie
Gebruik anders dan bedoeld

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Billiet - Vanlaere

Overige kenmerken

Diameter
24 cm
Diameter pan bovenzijde
24 cm
Diameter pan onderzijde
24 cm
MPN (Manufacturer Part Number)
111.24
Materiaal handgreep / handgrepen
RVS
Type anti-aanbaklaag
Emaille
Type handgreep / handgrepen
Geïntegreerde greep
Type pan
Mosselpan
Verpakking breedte
267 mm
Verpakking hoogte
188 mm
Verpakking lengte
270 mm
Verpakkingsgewicht
1319 g
Verpakkingsinhoud
Cosy&Trendy Mosselpan - Ø 24 cm - Zwart
Volume in liters
5 l

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht