Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw

Categorie
Diepe borden
Merk
Cosy&Trendy
EAN

Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw

Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw - afbeelding 1 van 6 Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw - afbeelding 2 van 6 Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw - afbeelding 3 van 6 Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw - afbeelding 4 van 6 Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw - afbeelding 5 van 6 Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw - afbeelding 6 van 6
1 van 6

Laagste productprijs

€31,90

bij Bol.com Gratis verzending

Wachten kan lonen

€8,02 boven de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€23,88).

Kleur
Blauw
Bruin
Groen
Kleur

Porseleinen diep bord met diepblauw interieur en amber-blauw verloop aan de buitenkant. Diameter 19,5 cm. Past in de Quintana-reeks met andere kleurvarianten voor een uniforme tafe...

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw?

Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm - Blauw kost nu €31,90 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 23 oktober 2026 om 09:45). Dat is €8,02 meer dan de laagste prijs van de afgelopen 30 dagen (€23,88). We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €23 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€31,90
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 90 dagen
€23,88 25 juli
Gemiddelde prijs in 90 dagen
€23,88 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn.

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
21 oktober 2026 Bol.com €32,94 €31,90
18 oktober 2026 Bol.com €31,90 €32,94
14 oktober 2026 Bol.com €32,94 €31,90
13 oktober 2026 Bol.com €32,79 €32,94
11 oktober 2026 Bol.com €23,88 €32,79

Prijsanalyse van Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm

Hoogste prijs in 90 dagen: €32,94 (13 oktober). Prijswijzigingen in 30 dagen: 5×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: wacht als het kan. In de afgelopen 30 dagen waren er lagere prijzen dan nu, tot €23,88. Dat voorspelt niet wat de prijs hierna doet.

Hoe heeft de prijs van Cosy&Trendy Quintana Diep Bord 19,5cm zich ontwikkeld?

Let op: de afgelopen 30 dagen lag de prijs gemiddeld 15% boven het niveau van de maand daarvoor.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

De Cosy&Trendy Quintana Blue Diep Bord is een porseleinen serviesbord met een strakke, verticale rand. De binnenkant is voorzien van een diepblauwe glazuur, terwijl de buitenkant een subtiel verloop van amber- en blauwtinten heeft. Het bord heeft een diameter van 19,5 cm en is daardoor geschikt voor zowel hoofdgerechten als voor op tafel als bijgerecht.

Dit bord is onderdeel van de Quintana-reeks, die ook in de kleuren Amber en Green verkrijgbaar is. De combinatie van deze kleuren zorgt voor een moderne en stijlvolle uitstraling op je tafel. Porselein zorgt voor een stevig en krasbestendig gebruik, ideaal voor dagelijks gebruik.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5400586528663
MPN (Manufacturer Part Number)
2936120
Wegwerp
Nee
Speciaal voor kinderen
Nee
Handbeschilderd
Nee

Algemene kenmerken

Materiaal
Porselein
Kleur
Blauw
Vorm
Rond

Afmetingen & gewicht

Diameter
19.50 cm
Product breedte
19.50 cm
Product hoogte
5.20 cm
Product lengte
19.50 cm
Verpakkingsgewicht
0.79 kg

Geschikt voor

Magnetronbestendig
Ja
Vaatwasser veilig
Ja
Ovenbestendig
Nee
Vriezerbestendig
Nee

Verpakking

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Verpakkingsinhoud
Cosy&Trendy Quintana Blue Diep Bord - Ø 19,5 cm

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie termijn
1 jaar
Reparatie type
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie
-

Informatie over de fabrikant

Fabrikantgegevens
De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.

Overige kenmerken

Breekbaar
Ja
Fan Merchandise
Nee
Opdruk
Effen
Personage
Geen personage
Product gewicht
0.749 kg
Type bord
Diep bord
Verpakking breedte
20 cm
Verpakking hoogte
6.50 cm
Verpakking lengte
20 cm

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht