Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm

Categorie
Dinerborden
Merk
Cosy&Trendy
EAN

Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm

Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm - afbeelding 1 van 1
1 van 1

Laagste productprijs

€20,20

bij Bol.com Gratis verzending

Laagste prijs in 70 dagen

Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 70 dagen niet.

Een keramisch dinerbord in de kleur Corfu Blue met een ovale vorm en een doorsnede van 26,3 cm. Geschikt voor dagelijks gebruik, maar niet magnetron-, vaatwasser- of ovenbestendig....

Bekijk alle specificaties

Liever minder betalen?

Jij kiest de prijs. Wij geven je een seintje.

Gewenste prijs

Dit bedrag ligt onder de laagste prijs van de afgelopen 70 dagen: je krijgt een seintje bij een nieuw dieptepunt.

Snelle opties

E-mailadres
Ook de beste deals in je inbox ontvangen?

We sturen maximaal 1 e-mail per product per dag. Geen spam.

Door een alert in te stellen ga je akkoord met de voorwaarden. Zo gebruiken we je gegevens: privacyverklaring.

Advies van PrijsAlerts

Wat kost Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm?

Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm kost nu €20,20 bij Bol.com, met gratis verzending (gecontroleerd op 22 oktober 2026 om 08:22). Goedkoper zagen we dit product de afgelopen 70 dagen niet. We vonden 1 winkel met leverbaar aanbod.

Wil je minder betalen? Zet een prijsalert op €19 en wij geven je een seintje zodra de prijs zo ver zakt.

Prijsalert instellen

Prijs bij Bol.com

Gesorteerd op productprijs, exclusief verzendkosten. Verzendkosten staan per winkel vermeld.

Bol.com
Gratis verzending
€20,20
Bekijk

Zie dit voortaan direct bij de webshop

Met onze gratis browserextensie zie je op de productpagina van bol, Coolblue en andere webshops meteen of het ergens goedkoper is.

Prijsverloop

Laagste prijs in 70 dagen
€20,20 13 augustus
Gemiddelde prijs in 70 dagen
€20,20 De helft van de dagen was goedkoper
Hoe berekenen we deze prijzen?

Laagste, gemiddelde en hoogste zijn berekend uit de laagste productprijs per dag bij de aangesloten winkels, exclusief verzendkosten. Gemiddeld is hier de mediaan: de helft van de dagen was goedkoper, de andere helft duurder. Winkelprijzen in de historietabel kunnen hoger zijn. We volgen dit product pas 70 dagen, dus deze cijfers gaan over die periode. Vanaf 90 dagen rekenen we steeds met de laatste 90 dagen.

Prijsanalyse van Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm

Hoogste prijs in 70 dagen: €20,20 (13 augustus). Prijswijzigingen in 30 dagen: 0×.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: koop als deze prijs in je budget past. €20,20 is de laagste prijs die we de afgelopen 70 dagen voor Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm zagen. Een verdere daling is mogelijk, maar niet te voorspellen.

Hoe heeft de prijs van Cosy&Trendy Corfu Blue Plat Bord 26,3cm zich ontwikkeld?

Veel beweging zit er niet in: de afgelopen maanden pendelt de prijs rond €20,20.

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Omschrijving

Dit is een keramisch dinerbord in de kleur Corfu Blue met een ovale vorm en een doorsnede van 26,3 cm. Het bord is gemaakt van stevig keramiek en heeft een plat oppervlak zonder opstaande rand, wat het geschikt maakt voor dagelijks gebruik tijdens het eten. Doordat het bord niet magnetronbestendig, vaatwasserbestendig of ovenbestendig is, kun je het alleen handmatig afwassen en mag je het niet verhitten.

Het bord is breekbaar, dus je moet er voorzichtig mee omgaan. Het wordt los verkocht als een losse schotel en is niet bedoeld als wegwerpartikel of speciaal voor kinderen. Het netto gewicht van het bord bedraagt 854 gram. Het bord is vervaardigd door Billiet Vanlaere NV en heeft een EAN-code van 5400586761572.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5400586761572
Wegwerp
Nee
Speciaal voor kinderen
Nee

Algemene kenmerken

Materiaal
Keramiek
Kleur
Corfu Blue
Vorm
Ovaal

Afmetingen & gewicht

Diameter
26.30 cm
Verpakkingsgewicht
0.00 kg

Geschikt voor

Magnetronbestendig
Nee
Vaatwasser veilig
Nee
Ovenbestendig
Nee

Verpakking

Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)
Verpakkingsinhoud
Het artikel zelf

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Billiet Vanlaere NV

Overige kenmerken

Breekbaar
Ja
Type bord
Dinerbord

Mensen bekeken ook

Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Maximaal vier producten. Haal er eerst een weg.

Vergelijking laden…
Producten vergelijken

Deze selectie is niet meer te vergelijken: kies minstens twee beschikbare producten uit dezelfde categorie.

Fout melden

Dit product kunnen we niet meer vinden. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht