Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks vanaf €85

Categorie
Servies
Merk
Kade 171
EAN
Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks
Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks
Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks
Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks
Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks
Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto - 6 Stuks
Kleur
No results found
Beige
Blauw
Blauw, Roze
Groen
Roze

Deze set van zes diepe borden van 18 cm is ideaal als je eenvoudig maar stijlvol servies zoekt voor warme gerechten zoals soep, pasta of stoofschotels. De borden zijn gemaakt van Portugees stoneware, een stevig aardewerk dat er niet alleen mooi uitziet maar ook lang meegaat. De opvallende blauw-groene kleurcombinatie geeft een frisse, landelijke uitstraling aan je tafel.

Doordat ze vaatwasser- magnetron- en ovenbestendig zijn, kun je de borden gemakkelijk gebruiken en onderhouden. Handig als je ze vaak gebruikt of als je ze vooraf opwarmt voor het serveren. Let wel op: ze zijn niet geschikt voor de vriezer, dus bewaar ze niet in de vriezer als je ze niet meteen gebruikt. De borden zijn niet handbeschilderd, maar hebben een egale afwerking, wat ze tijdloos maakt.

Ze passen perfect bij de rest van de Porto-servies van Kade 171, mocht je later je set willen uitbreiden met mokken, schalen of andere accessoires. Omdat ze diep zijn, kun je gerechten mooi presenteren zonder dat ze snel overkoken of uit het bord glijden.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€85,00
Bekijk

Prijsverloop

Laatste prijswijzigingen
Datum Winkel Van Naar
16 juli 2026 Bol.com € 71,50 € 85,00

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto?

Laagste prijs in 90 dagen
€ 71,50 (op 9 juli)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 85
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 85 (op 16 juli)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bol.com is met € 85 momenteel het goedkoopst, maar spannend is de prijs niet: de doorsnee prijs van de afgelopen 90 dagen ligt rond € 85.

Wanneer daalt de prijs van Kade 171 Diepe Bordenset 18cm Porto?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 85.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: laat je niet leiden door € 71,50 van 9 juli. Sindsdien is de prijs gestegen en de afgelopen 30 dagen zakte hij niet onder € 85. Bepaal wat jij wilt betalen en zet daar een alert op.

Specificaties

Productinformatie

EAN
8721139060797
Wegwerp
Nee
Speciaal voor kinderen
Nee
Handbeschilderd
Nee

Algemene kenmerken

Materiaal
Aardewerk
Kleur
Blauw
Vorm
Rond

Afmetingen & gewicht

Diameter
18 cm
Product breedte
18 cm
Product lengte
18 cm

Geschikt voor

Magnetronbestendig
Ja
Vaatwasser veilig
Ja
Ovenbestendig
Ja
Vriezerbestendig
Nee

Verpakking

Aantal artikelen in verpakking
6 stuk(s)
Verpakkingsinhoud
- 6 diepe borden 18 cm

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie termijn
Geen fabrieksgarantie
Reparatie type
Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie
Geen fabrieksgarantie

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Cerâmica Artística Vale do Neiva, Lda

Overige kenmerken

Breekbaar
Ja
Fan Merchandise
Nee
Opdruk
Effen
Personage
Geen personage
Type bord
Diep bord

Mensen bekeken ook

Serax Sergio Herman Inku Kom XL 15cm

Serax Sergio Herman Inku Kom XL 15cm - 4 Stuks

Bij Bol.com

€ 75,82
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Kade 171 Evora Pizzaborden 33cm

Kade 171 Evora Pizzaborden 33cm - 2 Stuks - Groen

Bij Bol.com

€ 68,00
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Kade 171 Lissabon Diepe Bordenset 18,5cm

Kade 171 Lissabon Diepe Bordenset 18,5cm - 6 Stuks - Wit met bruine spikkels

Bij Bol.com

€ 71,50
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Kade 171 Faro Ovaal Bord

Kade 171 Faro Ovaal Bord - Blauw - 2 Stuks

Bij Bol.com

€ 66,00
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht