Cosy&Trendy Marmeren Dienblad 40x14cm - Zilver vanaf €32,95

Categorie
Tafelaccessoires & textiel
Merk
Cosy&Trendy
EAN
Cosy&Trendy Marmeren Dienblad 40x14cm - Zilver
Cosy&Trendy Marmeren Dienblad 40x14cm - Zilver

Dit Cosy&Trendy marmeren dienblad is bedoeld voor wie zijn huis of tuin een chique uitstraling wil geven zonder veel moeite. Het blad is gemaakt van aardewerk met een marmeren look en heeft zilverkleurige handgrepen, wat het een stijlvol uiterlijk geeft dat goed past in moderne of klassieke interieurs. De afmetingen van 40 x 15,8 cm maken het geschikt voor kleine tot middelgrote schalen of amuses, zoals kaasplankjes of hapjes voor een borrel.

Het dienblad is antislip, wat betekent dat je borden of schaaltjes er veilig op kunt zetten zonder dat ze verschuiven tijdens het vervoer. Toch is het materiaal breekbaar, dus je moet voorzichtig mee omgaan en het bij voorkeur met de hand wassen. De hoogte van 5 cm is handig om te gebruiken, zonder dat het te groot of te zwaar aanvoelt.

Omdat het een marmeren uitstraling heeft, is het niet geschikt voor zware of scherpe voorwerpen. Gebruik het vooral voor lichtere items zoals kaas, fruit of kleine hapjes. Het gewicht van bijna 1,8 kg zorgt ervoor dat het stabiel staat, maar het is nog wel makkelijk te verplaatsen.

Prijsvergelijking

Bol.com
Gratis verzending
€32,95
Bekijk

Prijsverloop

De scherpste prijsdalingen, direct in je zak

3-5× per dag delen we een échte daling in ons gratis Telegram-kanaal, gecheckt op het prijsverloop. Kijk mee en pak je korting.

Naar Telegram

Wat is de beste prijs voor Cosy&Trendy Marmeren Dienblad 40x14cm?

Beste koopmoment
Laagste prijs in 90 dagen
€ 32,95 (op 9 augustus)
Doorsnee prijs in 90 dagen
€ 32,95
Hoogste prijs in 90 dagen
€ 32,95 (op 9 augustus)
Prijswijzigingen in 30 dagen
0×

Waar ben je nu het goedkoopst uit?

Bol.com vraagt vandaag € 32,95 voor Cosy&Trendy Marmeren Dienblad 40x14cm, scherper dan we het de afgelopen 90 dagen ergens zagen. Ter vergelijking: het hoogste punt in die periode was € 32,95.

Wanneer daalt de prijs van Cosy&Trendy Marmeren Dienblad 40x14cm?

De prijs is opvallend stabiel en schommelt al een tijd rond € 32,95.

Nu kopen of wachten?

Ons advies: dit is het moment. De prijs staat op het laagste punt van 90 dagen, en zulke dips duren zelden lang. Twijfel je toch? Zet een prijsalert en wij waarschuwen je bij de volgende.

Specificaties

Productinformatie

EAN
5400586944616
Anti-slip
Ja
Vorm
Rechthoek
Kleur
Wit marmer + zilver
Merk
Cosy&Trendy
Materiaal
Aardewerk

Materiaal, afmetingen & capaciteit

Product hoogte
5 cm
Product lengte
40.50 cm
Diameter
0 cm
Verpakking hoogte
6 cm
Verpakkingsgewicht
1.79 kg

Inhoud en samenstelling van dit artikel

Verpakkingsinhoud
1 marmeren dienblad met zilveren handgrepen
Aantal artikelen in verpakking
1 stuk(s)

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie termijn
Geen fabrieksgarantie

Informatie over de fabrikant

Fabrikant Naam
Billiet Vanlaere NV

Overige kenmerken

Breekbaar
Ja
Product breedte
15.80 cm
Product gewicht
1.794 kg
Type dienblad
Dienblad
Verpakking breedte
16.30 cm
Verpakking lengte
40.90 cm

Mensen bekeken ook

Boska Serveerplank Amigo XL Rond

Boska Serveerplank Amigo XL Rond - ⌀42cm - Beukenhout Bruin

Beschikbaar bij 2 winkels

€ 26,99
Vergelijk 2 winkels
Prijsalert instellen
Araven Plat Horeca Dienblad 42x30cm

Araven Plat Horeca Dienblad 42x30cm - Wit

Bij Bol.com

€ 19,99
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Cosy&Trendy Etagere 3 lagen

Cosy&Trendy Etagere 3 lagen - Leisteen - Ø 28-25-20 cm

Bij Bol.com

€ 27,42
Bekijk bij Bol.com
Prijsalert instellen
Mijn verlanglijstje

Sla je verlanglijstje op

Maak een gratis account aan om je verlanglijstje op al je apparaten bij de hand te hebben.

Account aanmaken

Contact

We reageren zo snel mogelijk!

Heb je een vraag, feedback of mis je een product of webwinkel? Laat het ons weten!

Naam
E-mailadres
Type bericht Bericht